Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan mennyire jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan mennyire jön be a fiúk többségének ha egy lánynak az átlagnál nagyobb,kerekebb a popsija?

Figyelt kérdés
A vékony,normál alkatom mellett a popsim úgy gondolom az átlagnál nagyobb így érdekelne hogy a fiúk többsége ezt mennyire tartja vonzónak és szexben előnyösebb nektek vagy inkább hátrány?

2020. jún. 2. 02:16
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
66%
Hát látni kéne, mielőtt dönt az ember... :)
2020. jún. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
87%
A kérdező valóban troll. Nektek is elküldte privátban azokat a képeket, amiket a napisz*r oldalról töltött le? Azt hiszi, bedőlünk. :D
2020. jún. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Noren1989 ***** válasza:
100%
Annyi a gàz, hogy a múltkor még egy cigànylàny képeivel invitàlt hàrmasozni 😏
2020. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
52%

Jó segge van a csajnak, kerek mint egy labda.

Sajnos a mellei viszont meglehetősen hangyányiak.

És nem tud mosolyogni.

De megér egy ajtócsapkodást...

2020. jún. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
87%
Én nem láttam, bár ha kamu akkor kábé mindegyis.
2020. jún. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
52%
Nem kamu a csaj. Csak mar 2017ben fent voltak a kepek napisz..on ;) addig tartott az irogatas amig elkuldte az utolso kepet abbol az albumbol. Uj mar nem jott :D
2020. jún. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
71%
Valóban a látvány határozza meg, szóval kérek szépen képet. Számomra az is fontos ha már szép nagy kerek egy popsi, hogy még is lehessen szeretgetni!
2020. jún. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%

Van kép, én is kaptam, az alapján mondtam szakvéleményt.

24-es voltam

2020. jún. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
Most hiába kértek szépen képet és mondtok szakvéleményt, ha 2017-es képeket küld, amik fent vannak a napiszron, és ott be van linkelve hozzá a facebookja is a lánynak, ahol megtudjuk, hogy egy férjezett nő és már gyerekük is van. Ja, de biztos emellett érdekli, hoyg a fiúk többségének ez mennyire jön be a szexben, ja.
2020. jún. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Csak én nem kaptam képet? :D
2020. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!