Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexuálisan mennyire jön be a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexuálisan mennyire jön be a fiúk többségének ha egy lánynak az átlagnál nagyobb,kerekebb a popsija?

Figyelt kérdés
A vékony,normál alkatom mellett a popsim úgy gondolom az átlagnál nagyobb így érdekelne hogy a fiúk többsége ezt mennyire tartja vonzónak és szexben előnyösebb nektek vagy inkább hátrány?

2020. jún. 2. 02:16
A kérdező szavazást indított:
Bejön
Nem jön be
Lényegtelen
Nagyon bejön
Nagyon nem jön be
65 szavazat
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
100%
Egy kép mondjuk jó lett volna, mert amit te nagynak gondolsz az nem biztos, hogy az is valójában.
2020. jún. 2. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:

Igazad van de csak úgy ide nem akartam magamról képet kitenni:)

Kérni viszont szabad.

2020. jún. 2. 02:24
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen magadról, hanem a netről egy hasonló kép is segíthet, hogy mire gondolsz pontosan.
2020. jún. 2. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
92%

Az arányosság a lényeg. Ha valakinek nagy a feneke, akkor úgy néz ki jól, ha minden más testrésze is arányosan nagyobb.

Azt a mai divatot nem tudom hová tenni amikor vékony nőkön aránytalanul nagy feneket látok ami nem illik az alakjukhoz. Fogalmam sincs hogy tudnak direkt csak oda hízni, de pl rengeteg Instagram profilon látni ilyet mostanság.

2020. jún. 2. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem ez a legizgatóbb dolog ha egy szép lánynak nagy kerek feneke van. Engem le lehet így venni a lábamról. A szexben egyértelműen előny. Nekem ez nem kérdés.
2020. jún. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

Általában a lányok nagynak hiszik a feneküket, kövérnek érzik magukat.

Nézd meg hogy az utcán hány csaj jön szembe úgy, hogy a derekára van kötve a pulcsija?! Ők azért teszik ezt, mert azt gondolják, hogy nagy a popsijuk.

A pasiknak is más az ideális seggméret és a csajoknak is.

Ezért lett volna jó egy képet (arc nélkül!) csatolni, hogy legyen egy biztos kiindulási pont! Úgyhogy én addig nem mondok véleményt, amíg nem küldesz egyet, vagy nem teszel be egyet.

2020. jún. 2. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
51%
Nekem is nagy eddig minden férfi imádta
2020. jún. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon bejön, imádom!
2020. jún. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%

sokaknak bejön a szélesebb csípő


engem kifejezetten izgat, de tudom van olyan is aki nem szereti a nagy segget, nem vagyunk egyformák :)

2020. jún. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
0%
Kép nélkül nem tudom
2020. jún. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!