Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Csalódtatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Csalódtatok már valaha egyéjszakás alkalmával a partner méreteit illetően? Hogy reagáltatok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 2. 20:55
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Persze. Nem volt szex végül. Le lehet pontozni de tudjuk hogy miért kerül sor az egyéjszakás kalandra. Ha 10centis farka van inkább kitalálok valami ürügyet és lelépek. Megbántani nem fogom direkt, de gondolom levágja hogy miért megyek el
2020. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Nem, de olyan már volt, hogy a pasi túlsztárolta magát és közben iszonyat béna volt. A beképzeltség, vagy az önzőség, bunkóság sokkal zavaróbb mint a méret.
2020. jún. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a férfiakban hatalmas gátlás van a méretük miatt, ha valakinek kicsi, nem nagyon kezdeményez egyéjszakást.
2020. jún. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Igen, de nem azért amiért sokan gondolnák. Nekem az átlagos az ideális (amit itt a gyk népe kicsinek mondana) és hát ő túl nagy volt. Nem akartam megsérteni hogy nem felel meg, így végigszenvedtem 🤷‍♀️
2020. jún. 2. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#4: sok értelme volt...😕
2020. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy barátnőm mesélte, hogy élete első (és utolsó) egyéjszakás próbálkozásán felszedett egy tök jó pasit, már nála smároltak, aztán elkezdtek vetkőzni, és mereven kb. 7-8 centi volt a srácnak. Lehet, hogy azért, mert be is volt baszva, de se tudta tenni, úgyhogy a csaj hazaküldte. 😂
2020. jún. 3. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%
Nem volt nagy farka,bőven átlagos hosszú, de annál vastagabb. Alig ment be, szinte mintha a második szüzességemet vették volna a el.
2020. júl. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
46%

Fiatal, szűz pasival voltam, aki még sosem volt nővel. Én 37 voltam Autóztunk a motelba, de nem értünk oda. Lehúzódtunk egy mellékútra, úgy rám volt gerjedve a srác. Gyanús volt, hogy nem akarta, hogy leszopjam. Úgyhogy nadrág kigombol, szoknya felhúz, óvszer fel, már itt majdnem elsült. Beleültem a farkába a sofőrülésben, hármat vagy négyet mozdultam fel le, mire rámarkolt a fenekemre, és sóhajtozva elélvezett. Kb 10 másodperc volt az egész.

Elég kínos volt a hazaut...

2021. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!