Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A potencianővelő pontosan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A potencianővelő pontosan milyen? 4-5-szőr is elélvezel le se lankad, és melyik termék volt az?

Figyelt kérdés
csak az írjon aki tényleg használta, vagy egy barátja. olyan kérem ne írjon aki olvasta vagy stb.
2020. jún. 2. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Kamagra Goldot használtam

Semmi extra,szildenafil van benne ami ellazítja a pénisz izmait így könnyebben jut be vér ergo könnyebben lesz merevedésed de semmi extra

Nekem klinikai depresszió alatt nehezen állt fel és Kamagrával sem volt könnyebb

2020. jún. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
én azt szeretném elérni hogy 1-2 óra alatt 5-szőr elélvezek, és csak pár perc kelljen hogy felálljon. ezek túl nagy elvárások? nekem nincs bajom vele, de csak 1 menet megy, de egyszer szeretném átélni amit írtam.
2020. jún. 2. 23:53
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez azért genetika függő szerintem inkább

Én Kamagra Goldnál nem tapasztaltam húúú de extra dolgot csak annyit,hogy könnyebben merevedek meg kicsit fáj a fejem a magasabb vérnyomás miatt

2020. jún. 2. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
56%
Én is ugyanígy vagyok, egy menet, és kész. De nem találtam még megoldást erre, és 5 percnél se bírom tovább..
2020. jún. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ilyen tabi nincs!

A potncianövelők arra vannak ,hogy könnyebben aramoljon a ver,de a szexualis vagyat nem növelik!

Ha azt akarod, hogy tvabb bírd,akor a lidokain segíthet,vagy a rutin amihez önuralom es idő kell!

2020. jún. 3. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A potencianövelők nem csodák,max gyógyszer

Annyit segítenek,hogy könnyebben jusson a vér a péniszbe mivel a szildenafil hatóanyaga ellazítja az üreges részek körüli izmokat

2020. jún. 3. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nincs baj a hosszal se 20-30 perc körül. csak 5-szőr egymás után nem menne, és kíváncsi lettem volna hogy az milyen, mikor szünet nélkül, ne már biztos ti is szeretétek volna már legalább egyszer. de sajnálattal olvasom, hogy erre nincs tableta:(( de remélem valaki rá cáfol:) mindenkinek megy a zöld, köszi.
2020. jún. 3. 00:42
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5# Vagyok!

Arra azert kivancsi lennek mi vonz abban,hogy 5x tudj elmenni 1-2óra alatt?

Ezt azert kerdezem, mert a nőket akar 15x is el tudod juttatni a csúcsra,amit elveznek is,de te mar a 2kőrben sem erzed azt mint előszőr esa 3. Mar erőltetett lesz!

Ezt kamaszklri tapasztalatbol mondom!

Viszont,ha 30 percig birod,akkor akar 1-2 oran at szeretkezhetsz a nőddel,akit totalisan kielégítesz es ha igazan szereted,akkor legalabb akkora elvezetet okoz neked az ő boldogsaga mintha te is elmennel közben! S vegűl mikor elmesz az olyan lesz amilyennek lennie kell!

2020. jún. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!