Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A beleélvezés fétise mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A beleélvezés fétise mennyire visszataszító az emberek többségét nézve, átlagban? Nőknél, lányoknál mennyire kiábrándító, ha kiderül, hogy ez a párja/barátja/udvarlója szexuális tulajdonságai közé tartozik?

Figyelt kérdés

Persze lehet erre azt mondani, hogy nem kell megemlíteni, el kell nyomni...


De pl. az előbb olvasgattam az oldalon, mielőtt megfogalmaztam a kérdésemet... látok bejegyzéseket, kérdéseket, elrettentő történeteket arról, hogy hogyan mennek rá erre házasságok, életre szóló kapcsolatok, már-már az emberi élet jelentős részei fétisekre, beteges vágyakra, olyanokra amik számomra is felfoghatatlanul betegesek, leírva is taszító.... =(


És én persze szeretném hinni, hogy az én esetem más, hogy én biztos egy szelídebb, nem is annyira "gázos" fétisnek a függője vagyok.

De tartok attól, hogy ezt nagyon is a saját magam megnyugtatására találtam ki, és ez valójában valamiféle kóros, agresszív hiperszexualitás.


Én egyébként ha egy párkapcsolat során odáig eljutnék, nem erőltetnék semmit, ha kell inkább kerülném a helyzetet, a kell a házasságig való tartózkodást is elfogadnám.

De azt el tudom képzelni, hogy annyira dominál nálam ez a fétis, hogy inkább nem lenne rendszeres normális szex, max. sokkal ritkábban.



2020. jún. 3. 17:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
a beleélvezés fétis nem olyan rossz, sőt ha megbíztok egymásban és a páros szed fogamzásgátlót, vagy van bent pesszárium, akkor teljesen kivitelezhető, és még a lánynak is kellemes érzés ha beleélvezel
2020. jún. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
93%
Ezzel nincs semmi probléma. De én nem engedném minden alkalommal hogy bennem menjen el.
2020. jún. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Imadom a beleelvezest L
2020. jún. 3. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem csak annyi problémám van vele, hogy fogamzásgátlót én nem szeretnék szedni. :)
2020. jún. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%
Én is pont ilyen vagyok! Imádok punciba élvezni, és erre keresnék lányokat, vagyis legalább egyet akivel hosszú távon lehetne csinálni.
2020. jún. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Na képzeld el hogy nekem nőként van ilyen 'fétisem'. Viszont nem szedek fogamzásgátlót (és nem is fogok). Nekem ez így nagyobb szívás és lemondás..:/
2020. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretek bele élvezni punciba

F

2020. jún. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

"Nekem ez így nagyobb szívás és lemondás.."


Na várjunk! Ha jól tudom, akkor erre azért van nőknél segédeszköz?

Mármint ami pótolja a.... szóval ezt, amiről írok.

2020. jún. 3. 17:59
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem fétis, ez természetes vágy. Vagy hát nem tudom, érted, a gyerek így lesz alap esetben, szóval érthető, ha ez izgatja leginkább a fantáziáját sokaknak, még ha nem is gyereknemzési szándékkal szexelnek. Szerintem ez olyan szintű dolog, mintha fétisnek neveznéd, hogy a péniszeddel szeretnél behatolni a nő hüvelyébe, lehetőleg óvszer nélkül, bőr a bőrhöz. Ha meg mégis "beteges" vágyról beszélünk, akkor is egy tartós kapcsolatban, házasságban biztos meg lehet oldani, hogy ne legyen ebből probléma- akár úgy, hogy elkezdtek tényleg a gyerekvállaláson gondolkodni, akár úgy, hogy elkötteted magad, akár úgy, hogy a nő fogamzásgátlót szed/spirált rakat fel/pesszáriumot-méhszájsapkát-valamit használ. Szóval ez nem hiszem, hogy egy olyan szintű összeférhetetlenség lenne, mintha valakinek az a fétise, hogy kékülésig fojtogassa a párját (miközben az említett pár ebben nincs benne).
2020. jún. 3. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: mármint miféle segédeszköz? Műg.eci?:D csakmert annak is be kell jutnia valahogy a hüvelybe. Engem az izgat ha a pasi farkából lövel ki. Vagy mire gondolsz pontosan?
2020. jún. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!