Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet Bdsm szexchatelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet Bdsm szexchatelni?

Figyelt kérdés

Eléggé tapasztalatlan szub vagyok és szeretném kipróbálni a Bdsm-et virtuálisan.:D Sajnos erre nem igazán találtam olyan oldalt, ahol nem kellene fizetni valami Vip tagságot.

Olyan oldalt keresek, ahol elfogadják, hogy nem küldök képet és nem lesz tali a végén. Inkább csak szexchatet és utasításokat várnék az illetőtől. Egy oldalon láttam reális esélyét a dolog működésére, de ott az emberek inkább csak megismertek volna és talival próbálkoztak, komoly kapcsolatot akartak..

Értem, hogy képet miért kérnek az emberek ilyen alkalmakkor, viszont nem küldök interneten senkinek sem:/

Tudtok ajánlani Bdsm szexchatre alkalmas oldalt?



2020. jún. 3. 17:44
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
88%
Semmit nem adsz, mégis kérsz? Ez így nem fog működni... Mennyé és mosogass el inkább
2020. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
70%

BDSM szexchat? tehát BDSM elemekkel hogyan dugna meg valaki?


én szoktam beszélgetni BDSM-ről, sőt szolgám is van, virtuális szolgám is volt több, de ez nem ilyen szexchat jellegű

mondjuk én a DS ágat preferálom és nekem fontos kiismerni a partnert és a közös vágyak megélése, nem csak erotikus téren


F

2020. jún. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

A virtuális szolgált hogy érted?

Igazából most kezdett ez az egész nagyon érdekelni és kicsit ki szeretném próbálni, hogy tényleg szub vagyok e. Szóval ezért nem szeretnék mélyen bele menni (pl személyazonossággal) a dologba..

Tudom hogy nem igazán működőképes képek nélkül ez másoknak, viszont nekem képekkel nem működik:/ pár hónappal ezelőtt még úgy voltam vele, hogy majd kipróbálom a dolgot, ha lesz barátom.. de valahogy nem bírom ki, túl kiváncsi lettem

2020. jún. 3. 18:05
 4/13 anonim ***** válasza:
En szivesen dominalnek igy akar fiut akar lanyt is. :)
2020. jún. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

de ez nem így megy, te akkor irányított masztira gondolsz, ha csak egy kis punci simit szeretnél...


ha valóban szeretnél feladatokat, irányítást, akkor ahhoz jobban meg kell ismerjen a partner


te erotikus téren vágysz csak irányításra, vagy azon túl is?

2020. jún. 3. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
En csak egy kis verbalis alazast szeretnek igy virtualisan, valaki?:)
2020. jún. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Jelenleg csak erotikus irányításra gondolok akkor.:D A másik variációhoz kéne a másikat ismerni, amit pedig én annyira nem szeretnék.

Igazából most picit össze vagyok zavarodva.. Régebben többször is szexchateltem idegenekkel és egészen működő képes volt. Ilyen szub/dom felállásban nem lehet szexchatelni? És akkor ti hogy csináljátok ezt virtuálisan?

2020. jún. 3. 18:31
 8/13 anonim ***** válasza:

a szexchat az beszélgetés, fantáziálás


az irányított maszti utasításra történő maszti, megadott dolgokkal, ehhez is már szükséges a partner ismerete, hogy mikre vágyik, mik a lehetőségek...


a BDSM virtuális kapcsolat az egy jóval komolyabb dolog, mert ott ismerni kell a partnert, szabályokat felállítani, feladatokat adni, nem ilyen alkalmi dolog, hanem tartós, persze élőben még élvezetesebb, de találka nélkül is lehet elég jó


nekem pl volt innen 1 partnerem akivel félévig csináltuk, néhány találkánk is volt, de az sima találka, nem BDSM jellegű

2020. jún. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha az angol nyelv nem probléma, pl redditen rengeteg partnert találni erre, akár csak egy estére, akár kicsit hosszabb távra keresel valakit. (Persze van más sok oldal, de én ott chateltem, írogattam többekkel bdsm témában.)
2020. jún. 3. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
gyaloglo.hu azon belül fetisek és vágyak szoba...aszem így hívják. Meg volt az eropolis.
2020. jún. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!