Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire tartják elfogad...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire tartják elfogadhatónak, ha egy férfi testén pici, piros éranyajegyek vannak szétszórtan?

Figyelt kérdés
2020. jún. 4. 23:50
 1/5 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom mi az de nem hiszem hogy érdekelne ha amúgy vonz a a pasi és normális
2020. jún. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Apró, pöttyszerű piros kitüremkedések.
2020. jún. 4. 23:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem zavarna
2020. jún. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
pasim pikkelysömörös, tele van sok helyen ilyen kis sebszerű izékkel, de sose zavart. Csak sajnálom néha ha fáj szegénynek, meg csúnyának érzi magát ettől,és úgy szeretnék valahogy segíteni, de ettől nem tartom kevésbé vonzónak.
2020. jún. 5. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az egyik exem mellkasán egy hatalmas égett seb volt. Soha nem zavart, még akkor sem, amikor először megláttam. Pedig nem szólt róla. Ha valakit szeretsz, akkor azt a hibáival együtt is. Csak szex esetén, lehet, hogy más. De én, amíg addig eljutok, addigra már szimpatikus a srác, tehát valamennyi érzelem már ott is van. Nem zavarna az ilyen hiba, vagy ehhez hasonló, csak olyan, ami őt is zavarja és csak az igénytelensége miatt nem tesz ellene.
2020. jún. 5. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!