Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Nektek számít az íz,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Nektek számít az íz, vagy ebben az esetben tök mindegy nektek?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy azok a csajok akik az adott partnernek engedi, hogy a szájába élvezzen, mennyire számít az ondó íze?

Tudjuk, hogy sokfé van, édes, keserű stb...


Van, hogy pl egy srácnak keserű, de akkor is engeditek/szeretitek?


Ha mehet szájba, rosszabb ízű is, akkor csak a férfi örömére, vagy élvezitek ti is mindenképp a dolgot?



2020. jún. 5. 00:50
A kérdező szavazást indított:
Csak akkor engedem, ha nem keserű.
Teljesen mindegy milyen ízű,mert engem is izgat.
Ha keserű élvezhet a számba, de nem nyelem le.
Ha a párom az illető, nem érdekel az íze, neki legyen jó.
33 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem a párom, és nekem is jól esik így . Mondjuk mindig jó ízű, de ha nem lenne neki akkor is megengedném. Ilyen egyéjszakás kalandoknál soha
2020. jún. 5. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha keserű, nem élvezem igazán, de lenyelem akkor is. Egyszer nagyon keserű, maró íze volt, akkor majdnem behánytam. Utána egy ideig hanyagoltam a szájba élvezést. 😂
2020. jún. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Jó válasz.

Nekem kissé keserű, a cigi, és a kávé miatt szerintem.


Azért vagyok kíváncsi, mert volt pár barátnőm aki azért nem szerette a szájába engedni, mert nem volt édes nekik.

Persze volt olyan akit ez egyáltalán nem érdekelt, kifejezetten szerette, mert felizgatta maga a szitu.

Inkább a sub lányok voltak ők.

És érdekelt, hogy mennyire számít maga az íz, kapcsolatban, illetve alkalmiban egyaránt.

Köszi a választ.

2020. jún. 5. 01:20
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Páromét mindig lenyelem. Sokkal egyszerűbb nekem, mint kiköpni.

Az íze változó szokott lenni. Van hogy íztelen, sós, keserű és édes. Attól is függ hogy mit evett. Ha kellemetlenebb az íze akkor gyorsan lenyelem.

2020. jún. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
71%
Nekem egyáltalán nem izgató lenyelni, de mindig megteszem, pedig elég változó a párom íze. Volt már hogy rosszul lettem utána.
2020. jún. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem izgat a számba élvezés, ez inkább csak kényelmesebb megoldás az orál befejezésére. Gyorsan lenyelem íztől függetlenül, bár engem őszintén szólva az érdekel a legkevésbé, az állagától szokott kicsit végigborzongani a hátam, szóval nem nagyon szoktam ízlelgetni meg ilyesmi, igyekszem minél hamarabb megszabadulni tőle. De orált adni szeretek, önmagában az izgat, így ezt a kis apróságot simán "benyelem" (hihihi) a párom kedvéért, ha úgy adódik. Még mindig jobb, mintha a hajamba menne vagy valami (bár ha úgy szeretné, felőlem oda élvez, ahova akar, csak legyen lehetőségem utána lemosakodni).
2020. jún. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értelmes válaszok/érvek. 🤔👌


Köszi csajok.

Mindenki kapott 1 zöld pacsit.

2020. jún. 5. 21:57
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azért teszem meg mert a párom ezt imádja meg praktikusságból (nem kell zsepit kutatni meg ilyenek) nem az íze miatt. Nem vagyok finnyás meg nem ízlelgetem, a párom is cigizik szóval nem a legfinomabb de nem tartom sokáig a számban és így nem is zavar.
2020. jún. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Párom miatt csinálom, es ő amúgy mindíg zsakba macskát arul nert valamikor teljesen semleges valamikor meg nagyon keserű (volt mar h annyirs risszz volt h hányingerem Lett tőle es ki kellett köpni gyorsan de ez nagyon ritka)
2020. jún. 6. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nálam ez személy függő, nem a sperma íze alapján döntök. Volt olyan partnerem, akit lesz**ni sem voltam hajlandó.

Aki a jelenlegi őt szeretem annyira, hogy imádom ha a számba élvez, és le is nyelem.

29N

2020. aug. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!