Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeljek egy 15 éves lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeljek egy 15 éves lánnyal 25 évesen?

Figyelt kérdés
Van egy 15 éves ismerősöm aki nagyon szeretne velem lefeküdni,ő hozta fel a témát.Még szűz.Én 25 vagyok és én is eléggé kezdő vagyok ilyen téren.Csak szexpartnerek lennénk.

2020. jún. 5. 16:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem ez nem olyan jo otlet. Ahogy irtak az is lehet h a csaj szerelmes. Vagy csak gaznak erzi h szuz es ezert tul akar esni rajta. Nem tudhatjuk mi van benne mindenesetre te vagy a felnott, szerintem egy 15 eves meg nagyon kislany. Hozzad viszonyitva meg ugy egyebkent is. Nem biztos h tudja mit akar, vagy majd megbanja vagy szerelmes lesz beled miutan szexeltetek stb. Egyebkent neked nem lenne jobb egy tapasztaltabb korodbeli csaj? Vele jobbakat tudnal szexelni az fix

N

2020. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
80%

Elmondom miért ne:

- garantáltan beléd fog szeretni, mivel nem elég, hogy tini ráadásul veled veszítené el

- innentől kezdve nem fog leállni.. zaklatni, hívogatni fog (járni gondolom nem akarsz vele)

- a fiatal lányok kiszámíthatlanok, a szerelmi csalódás után könnyen eldurvulhatnak a dolgok (ráír az ismerőseidre, megzsarol, elmegy a munkahelyedre )

- arról már ne is beszéljünk, hogy mi lesz ha anyuci apuci megtudja

2020. jún. 5. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Őszintén én már többször mondtam neki hogy nem kellene,de úgy néz ki hogy hajthatatlan.Azt mondja nem akar többet,dehát úgyis az lenne a vége a dolognak.
2020. jún. 5. 17:09
 14/21 anonim ***** válasza:
83%
Te döntésed
2020. jún. 5. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem tenném, de a ti dolgotok - de legalább védekezzetek.

S már ne haragudj, de most komolyan, 25 évesen nem tudod eldönteni kívánod-e a partnered, ágyba akarsz-e vele bújni? A gyertyát ne tartsuk közben? :D

2020. jún. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Oké vágysz rá te is ez egyértelmű de nem kéne mert nem több a pro mint a kontra

Ja és gondolj bele hogy neked mennyivel jobb lenne egy veled korú vagy legalábbis aki már nem gyerek...

De ha úgy van akkor hallgass inkább a szívedre és akkor minél hamarabb vágj bele

2020. jún. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
87%
Persze. Szerencsés fickó vagy.
2020. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
53%
Én tuti belemennék, bármi is lenne a vége.
2020. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
12es nagyon jól leírta, pont ezek futottak át az agyamon. És ezt nőként mondom!
2020. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én is erősen egyetértek a 12. válaszolóval...de ez a ti dolgotok,nem az enyém.
2020. jún. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!