Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen okai lehetnek annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen okai lehetnek annak, ha egy srácnak a személyes találkozón azonnal feláll mindenféle érintkezés nélkül? Mégcsak nem is beszéltünk a témáról

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszel neki.
2020. jún. 7. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az tűnik logikusnak hogy az uriember még nagyon tapasztalaltlan, és mivel minden apró inger új és izgalmas neki, pl. Ilyenek amit én utoljára sulis koromban éltem meg újnak és varázslatosnak hogy "itt egy lány és velem randizik, és tetszek neki. Ha összejövünk, akkor előbb utóbb biztosan hozzá érhetek, és láthatom pucéran, és lessz sex is!" És mivel ezek az ingerek újak és izgalmasak a számára, előfordulhat hogy már ettől beindul a kisautó.
2020. jún. 7. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Fiatal,dolgoznak a hormonok,szexuális kisugárzásod az oka
2020. jún. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kanos és tetszel neki, meg valószínűleg fiatal. Apropó, ha szóba sem kerül a dolog akkor honnan tudod, hogy feláll neki? Ha már csókolóztok és onnan az jó jel, ha viszont mutogatja az meg nem.
2020. jún. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!