Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek arról, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, hogy az igazán jó szexuális érintkezéshez, érzelmek kellenek? Amennyiben ez nincs meg, akkor valamelyik fél nem jól fogja megélni és ez általában a nő?

Figyelt kérdés

2017. dec. 6. 22:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Én leszbikus vagyok, de tapasztalatból mondom hogy érzelmek nélkül a sex nulla. Voltam mar úgy lánnyal, hogy haza vittem a buliból sexeltünk simán csak jó volt, de most egy ideje van párom akit szeretek és fantasztikus
2017. dec. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igazad van szinte mindenben, bár arról egyáltalán nem vagyok meggyőzve, hogy a nő húzza a rövidebbet, ha nincs érzelem.
2017. dec. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kissé sztereotípián alapul az a része, hogy a nő húzza a rövidebbet. 100%-ig nem értek vele egyet..szerintem ha működik a kémia két ember közt, eszméletlen jó tud lenni a csak szex is. De értemnmire gondolsz, hogy az érzelmi töltet ad hozzá némi pluszt. A
2017. dec. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem feltetlen igaz.. voltak egyejszakas kalandjaim es fantasztikusak voltak. Nem mind. De volt olyan.
2017. dec. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, de jobb, mert eldogadobb vagy azzal, akit szeretsz.
2017. dec. 6. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

El lehet élvezni gyakorlatilag mindentől.

De ha tényleg jó aktus kell, szerintem is egy hatalmas löket neki a szerelem.

Hiszen nem csak magadnak, vagy az egódnak akarsz élvezetet , és a csaj/pasi azért élezzen, hogy te jobban örülj magadnak. Hanem azért élvezze a másik fél is, mert neki akarsz jót.

2017. dec. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Éron91 ***** válasza:
100%
26éves férfi vagyok és 2évvel ezelőttig úgy gondoltam,hogy minnél jobban szeretsz valakit,minnél fontosabb neked az illető annál jobb tud vele a szex. Vagyis hogy érzelmek nélkül lehet jó szex,de úgy igazán kiváló nem. Aztán találkoztam egy lánnyal akinek már a kisugárzása megfogott, 3napja ismertem és akkor még a nevéről is hazudott nekem,tehát mondhatjuk hogy nem voltunk szerelmesek mégis világrengető szexuális élményt tudtunk egymásnak nyújtani. Itt egy kicsit átértékeltem a dolgot,utána másfél évig folyamatosan szexeltünk az elején még csak összejártunk utána pedig a párom is lett. Köztünk a kémia az első pillanattól fogva működött jobban mint idáig bárkivel. Van egy ilyesfajta szexuális összeillás is szerintem,de természetesen ha érzelmek is fűznek egy illetőhöz és szerelem akkor az is tud dobni a szexen nagyon sokat,de ha a kémia működik akkor két "idegen" is tud világrengető szexuális élményt nyújtani egymásnak még érzelmek nélkül is,de nagyon veszélyes a dolog ha valami ennyire jó már az elején,mert akkor mindig több és több kell belőle. Rosszabb mint a drog.
2017. dec. 7. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan olyan, ha szerelmes vagyok, mint amikor nem. 23/f
2017. dec. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

van aki a szexet simán testiségnek, ösztönös dolognak éli meg érzelmek nélkül is nagyon tudja élvezni


számomra fontos az érzelmi szál is, sőt nagyon sokban meghatározó és sokat befolyásol


F

2017. dec. 7. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!