Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/Nők! Volt már veletek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Volt már veletek olyan ahol meglepődtetek?

Figyelt kérdés

Akivel ismerkedtetek, és szexre került a sor és meglepődtetek a péniszén? Mármint úgy értem hogy sokkal nagyobbnak gondoltátok, esetleg kisebbnek vagy már a behatolásnál hogy mennyire jó érzés?

Ez onnan jött nekem, hogy exemmel mikor először lefeküdtünk teljesen meglepődött hogy mennyire vastag van nekem, a hossza viszont átlagos és mikor beleült elvolt ájulva tőle teljesen (hozzá tenném mesélte, hogy előtte nagyobb farkú pasijai voltak).

Szóval ilyen sztorikra lennék kíváncsi. Itt nem a body shamingre szeretnék célozni, hanem úgy anblokk.



2020. jún. 7. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi barátommal vesztettem el a szüzességem, így amikor először lefeküdtünk nem volt viszonyítási alapom. Nyilván képen, videón láttam már férfi nemiszervet, de azért mégiscsak más valós körülmények között.

Elképzelésem természetesen volt, mert nadrágon keresztül látszott, és az egyik haverja is elejtett egy elég egyértelmű célzást.

Azon meglepődtem, hogy mennyire figyelmes volt végig.

2020. jún. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszod!
2020. jún. 7. 19:24
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig az összes pasimnál meglepődtem a méreteken/formákon/mindenen. Minthogy ugye sosem láttam előtte korábban, és nadrágon keresztül annyira nem pontos azért a kép, amit kapok, így mikor végül ténylegesen előkerült, mindig meglepetés volt. Nagyjából, mint karácsonykor :D De volt már olyan, hogy teljesen másra számítottam, pozitív és negatív irányba is. Csalódás is ért már. És kellemes meglepetés is :)
2020. jún. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mivel nincs méretelvárás.
2020. jún. 7. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen :D
2021. jan. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!