Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, hölgyek, nők? Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, hölgyek, nők? Volt már olyan hogy meglepődtek a férfi péniszén? Túl nagy/kicsi volt neki? Vagy máshogy görbült? Szőrös volt pedig nem szeretitek az ilyent stb.

Figyelt kérdés
Leírjátok hogy milyennek gondoltátok és milyen volt? illetve látvány ellenére jobb vagy rosszabb volt a szex?

2020. máj. 11. 06:52
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Eddig nem lepődtem meg,mert olyan amilyen,a férfi a lényeg.
2020. máj. 11. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer. Valakinek olyan hatalmas volt, hogy már alkalmatlan szexre.
2020. máj. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer volt. Nagyobb volt es szoros de nem volt gond.
2020. máj. 11. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Azt mondta hogy nagy van neki. De nem volt nagy.
2020. máj. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan kellemetlen élményem volt a legelső szopásain között, nyilván egy pasival volt mind, de egyszer nem éppen volt.. hogy is mondjam.. nem fürödhetett előtte és tök kellemetlen szaga és íze volt, de hát most mit mondjak neki, hogy nem szoplak le mert büdös a farkad? Azóta nem fordult elő ilyen, de többször is öklendeztem szopás közben. Azóta rendesen tisztálkodik, de szerintem nem volt felkészülve rá, hogy akkor és ott szopás lesz.
2020. máj. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az első partneremé viszonylag kicsi volt, de azt hittem az a normál, hiszen nem volt viszonyítási alapom. Szóval eléggé meglepődtem a következőén, aki az átlag felső határát súrolja.
2020. máj. 11. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt, a méretén
2020. máj. 11. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Vékony, nem túl magas gyerek volt. Belevágtunk a dologba,de mikor megláttam,mondtam neki,hogy nem fog menni. Jócskán nem voltam szűz,de az a méret..

Mondta is szegény,hogy eddig 3 lány bírta csak és ez átok neki. Nem hagytam azért "úgy" ha már begerjedt,de majdnem szájzárat kaptam. Attól fogva hívtam Mr.Big-nek. :)

2020. máj. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
55%
Büdös szaga volt. Lehuzta a gatyat es megcsapott a szaga
2020. máj. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nagyobb volt, mint mondta :D
2020. máj. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!