Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Két alkalomból egyszer sem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két alkalomból egyszer sem sikerült kielégítenem a barátnőmet, szerinte kicsi a farkam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2020. jún. 7. 22:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ujjaid, szád? Nem csak farokkal lehet kielégíteni egy nőt.

Nekem (és sok nőtársamnak) pl egyáltalán nincs hüvelyi orgazmusom.

De mégis imádom a szexet.

2020. jún. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

"szerinte kicsi a farkam"

Milyen tapintatos, kedves lány! :D

2020. jún. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első válaszoló írja...

Nekem is volt csajom, aki képtelen volt hüvelyi orgazmusra.

Úgy oldottuk meg a témát, hogy minden alkalommal élvezésig nyaltam, meg ingereltem kézzel a csiklóját.

Igy perceken belül elélvezett, aztán mikor beraktam neki, azt is nagyon élvezte, de úgy el menni nem tudott.

Hibába élvezte, és tocsogott, nem ment neki.


Szerintem elég primitív dolog, egyből a kis szerszámra gondolni.

Elég értetlennek tűnik a szitu nekem.

F

2020. jún. 7. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fiatal lanyok, nok nagy resze nem is kepes csak magatol a dugastol elelvezni. Ez eleg keseru csalodas akkor, ha ezt varja. Joleso, de fiatalon a csiklo az elsodleges.

Mast vadolni ilyen durvan emiatt nagyon sotet dolog.

Valamiert kesobb alakul ki a huvelyben az erzekenyseg. Sajat magam nem hittem benne, es bejott. Harmincas evek kozepetol.

2020. jún. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát barátom ha nekem egy nő azt mondaná szerinte kicsi a szerszámom akkor sehogy nem akarnám kielégíteni, hanem otthagynám a p...ába és azt mondanám akkor tessék b...on el lóval. Egy dolog az őszinteség, egy másik a bunkóság, a másik sértegetése.
2020. jún. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ám a kedvesség "szerinte kicsi a farkam"

Hát ha így leírt már téged, akk minek erőlködni?

Am az ujjaiddal meg a száddal is lehet orgazmust elérni.

L

2020. jún. 7. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A frusztrációt erősíti benned a buta lány.

Vagy beszéljétek át és probálkozatok többféle képpen, vagy keress mást!

2020. jún. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy igy fejezte ki magat, csak ez volt a lenyeg. Lehet, hogy tapintatosan mondta. De most ha ez a helyzet, akkor nem titkolhatja el, főleg, ha komolyan gondoljak a kapcsolatot. Es igen, ott van a kerdezonek a nyelve meg az ujja de pl en csak ugy tudok elmenni, ha szexelunk ES a csiklomat is ingereljuk kozben, tehat hiaba csiklo orgazmusom van, szamit a szex es a parom farka.

Egyebkent ket alkalom az meg semmi, nem biztos, hogy a te farkad kicsi, csak ossze kell csiszolodnotok.

2020. jún. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Lánynak és nőnek sem mond olyant az ember, hogy lóg a melled és ez lelohaszt, vagy szétáll és az zavar. - bár ezek engem eddig még nem zavartak. Bár jelemzően ezek nagy melleknél fordulnak elő, és csak egy nagymellű lánnyal vokt dolgom. A túl kis melled van beszólás is árt - amiből, lehet mell nagyobbítás. Ilyent sem szabad mondania egy pasinak. ...


Szóval, mivel nem valószínű, hogy pénisz nagyobbító műtétre akarta küldeni a kérdezőt. Vagy azt mondja, hogy probáljanak ki más dolgokat is a szexben, és más pozokat. ...

2020. jún. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ez ahhoz képest nem rossz hogy itt általánosan elterjedt nézet hogy hüvelyi orgazmus nincs sot sok szakember is ezt állítja.
2020. nov. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!