Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi van velem mostanában? Pá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi van velem mostanában? Párommal 4,5 éve vagyunk együtt. Én szívesen szexelnék naponta is ő 2-3 naponta inkább. Masculan gumival védekezünk.

Figyelt kérdés

Jól kinyalom őt el is élvez, ő szop engem míg fel nem rakom a gumit még. Mostanában sokszor van hogy hiába tök jó benne lenni és mozogni elpuhul a makkom és érzéketlenebbé válok úgy pedig nem tudok elélvezni.

Ha nem lazulok el mikor még behatolás előtt izgat engem képes lemenni ;(. Bezzeg ha leveszem a gumit újra kemény...

Többször elöfordult már és akkor azt nézem hogy milyen kemény vagyok félek hogy csalódik ha nem és aztán ugye megtörténik.

Ha tudom hogy csak leszop, vagy ha nincs velem kiverem semmi gondom, de letudok úgy menni gumiban vagy még előjátékban is.

Tegnap este is ez volt sajnos, hogy jó menet volt kész volt már párom, nekem meg elpuhult, pedig nagyon szerettem volna bele élvezni. Kértem hogy csinálja szájjal mert éreztem a golyókban, hogy csőre vagyok töltve, de nem volt kedve. Néha csinálja ilyenkor utána, de legtöbbször nemet mond. Én csalódott lettem, mert én addig nyalom, dugom őt amíg csak bírom. Így végül nem mentem el, mert szomorúságomban csak ültem a kád szélén ahova kimentem.



2020. jún. 8. 06:44
 1/8 anonim ***** válasza:
86%

1. Próbálj ki más óvszert. Lehet ez a probléma okozója, mégha évekig be is vált.

2.A lelki stressz sem tesz jót neki. Tudom, könnyű mondani, de próbáld meg ezt a dolgot elengedni és nem stresszelni rajta. Ha érzed hogy kezdesz lankadni, akkor vedd ki, kezdd el nyalni, közben verd keményre újra a farkad és folytasd. Ezt lehet ő is értékelni fogja, hogy hosszabb lesz így a szex.

3. Valószínűleg alapvetően van valami ami nyomaszt lelkileg, hiszen nem az ezen való stresszelés okozta a problémát, hanem ezt már valami kiváltotta. Gonolkozz el, hogy nyomaszt-e valami ezen kívül.

4. Azt is javasolnám, hogy a pároddal mindenképpen beszéld ezt meg. Mondd el neki, hogy téged ez mennyire nyomaszt, hogy lelankadsz miközben te maximálisan próbálod kielégíteni és azt is nyugodtan mondd el, hogy ha ez megtörténik, akkor egy kis megértésre vágynál, és nem a visszautasításra. A kommunikáció alapvetően fontos dolog, ilyen esetekben pedig különösen azzá válik, mert nincs meg az alapvető összhang közöttetek.

2020. jún. 8. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Az bizony nagyon gázos, ha nem veszi a fáradtságot, hogy kielégítsen. Egy férfinek muszáj elélvezni szex után.
2020. jún. 8. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

Igazabol szerintem beszeld meg vele hogy probaljatok ki a megszakitasos modszert hatha.

Mert ugy hogy van egy plusz "reteg" rajtad igy nem annyira elvezetes a dolog mint naturba

2020. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
A férjemmel eleinte gumival védekeztünk, de annyira kiábrándító volt még nekem is, nemhogy neki. A fogamzásgátló óta sokkal jobb a szex. Szabadabb, természetesebb. Közvetlen a farkát érzem, nem pedig egy mesterséges anyagot. Bárhol és bármikor egymásnak eshetünk. Nem kell a gumival vacakolni. Belém is élvezhet, amkor kedve tartja. Nekem szerencsém van, mert semmilyen káros hatását nem érzem a gyógyszernek, de valakinek rosszul választ az orvosa. Pl. libidó csökkenése, hüvely szárazsága, kiütése, stb. lehet. A megszakításos módszert pedig én nem hívnám védekezésnek. Egyik ismerősöm a negyedik babáját várja miatta. Hiába veszi ki időben a férfi, az előváladéktól is teherbe lehet esni.
2020. jún. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Veletlen nem hosszabbito hatasu az ovszer? Mert azokban gyakorlatilag erzestelenito van, peraze gyenge koncentratumban, de okozhat ilyet.
2020. jún. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
ha gumival dugsz jót ne várj,élvezhetetlen.f
2020. jún. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem téged az nyomaszt lelkileg, hogy már nem kíván téged eléggé a párod. Te naponta szeretnéd, ő ritkábban. Úgy érzem te mindent beleadsz, hogy neki jó legyen, hogy ne unjon rád, de közben annyira stresszeled magad azon, hogy jól teljesíts, hogy emiatt lankad le. Megpróbálhatod a gumiváltást, de a legjobb lenne, ha rákérdeznél nála, hogy miért nem akarja már olyan gyakran, változott-e valami, minden rendben köztetek? Mond el, hogy rossz, hogy nem akar kielégíteni. A kapcsolatban más téren nem észlelsz változást?
2020. jún. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Keress megfelelő méretőt a Mysize termékekből, szerintem elszorít ;)
2020. aug. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!