Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi az esélye hogy teherbe...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye hogy teherbe esett?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel pettingeltünk...azaz kicsit több volt. Tudni kell hogy mindketten szüzek vagyunk, a szűzhártyája nem szakadhatott még át. Szóval mindketten meztelenek voltunk, rajtam ült, és hát így jutottunk el odáig hogy elmentem.(nem hatoltam be, csak a környékén volt!) Igen ám, de ekkor kiszakadt a gumi. Az ondóm a hüvelyébe nem mehetett be egyenest, csak a környékén volt. De eléggé a környékén... Nagyon félünk mindketten, de ő kifejezetten borzasztóan van... Segítsetek hogy meg tudjam nyugtatni, kérlek benneteket... Azonnal ment zuhanyozni, és ahogy mondtam, még szűz! Rohanjunk esemény utániért, vagy nem olyan vészes a helyzet?

2017. okt. 19. 22:43
1 2
 1/12 Ramone ***** válasza:
75%
Annyi esély van rá mint arra hogy Szombaton nyer a Pick Szeged... 50-50
2017. okt. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
50%
hallottál már terhes szűzről,te ostoba?
2017. okt. 19. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nincs gond... ha nem jön meg, akkor teszt kell. teszt boltban kapható, gyógyszertárban
2017. okt. 19. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Tudom, ostoba és felelőtlen voltam...ezek szerint kicsi az esélye, hogy ebben a helyzetben így teherbe esett?
2017. okt. 19. 23:10
 5/12 anonim ***** válasza:
90%
semmi esély sincs rá...
2017. okt. 19. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Mások? Mit gondoltok?
2017. okt. 19. 23:20
 7/12 anonim ***** válasza:
29%
biztos hogy semmi esély. én minden alkalommal gumi nélkül szeretkezek s párommal és megszakításos módszerrel. általában csiklóra élvezek vagy fenékre. De minden féle képen a hüvely közelében. Nem volt gond. Nyugodtan megnyugodhatsz. 100% ban biztos vagyok benne hogy nem terhes!
2017. okt. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%
Csak egyet nem értek: hogyan szakadhat ki a gumi?! Egyszer kipróbáltam: vagy 8 liter víz ment bele, és semmi jele nem volt a kiszakadásnak.
2017. okt. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Talán így fogunk tudni aludni...
2017. okt. 19. 23:52
 10/12 anonim ***** válasza:
44%
Ha bejutott sperma azt ki mosni nem tudja
2017. okt. 20. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!