Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyokat kerdeznem? Mas szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Roman00SA kérdése:

Lanyokat kerdeznem? Mas szex gumiban ? Ront az elmenyen?

Figyelt kérdés
2020. jún. 8. 12:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ront. De ha rontana se tudnék mit csinálni. Nem szedhetek fogamzásgátlót mert nem bírja a szervezetem.
2020. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig csak rontott az élményen, így máshogy oldottuk meg
2020. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Aktus közben közvetlenül nem érzed, a "csúcsnál" ront, mert nem érzed a forróságot, amikor elönt. Tény, hogy jobb, természetesebb nélküle, de jobb a gumi mint idegeskedni a terhesség, vagy betegségek miatt.
2020. jún. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon minimális a különbség, csak akkor érezni (legalábbis én csak akkor érzem), ha nagyon sokáig tart az együttlét, mert akkor ki tud dörzsölni, ami gumi nélkül nem fordul elő. De egyébként egy átlagos menet alatt gyakorlatilag semmit nem ront (vagy javít) az érzésen, teljesen ugyanolyan. Inkább csak a gondolat az, ami izgatóbb gumi nélkül, ugye bőr a bőrhöz, sokkal közvetlenebb kapcsolat. Cserébe jobban szeretem, amikor élvezés után csak kidobjuk a gumit és mindenki örül, míg ha gumi nélkül élvez tele a párom, akkor az még másnap is csöpög belőlem, ami annyira nem guszta minden esetben :D
2020. jún. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem ront. Nem érzek különbséget. Max a lelkemnek jobb ha nem választ el minket egy gumi. De sajna muszáj.
2020. jún. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
En utalom. Sokkal rosszabb, nem is tudok elmenni vele, szoval jo ideje nem is csinaltam ugy.
2020. jún. 9. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Mindenhogy jo
2020. jún. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!