Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A legjobb és legrosszabb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A legjobb és legrosszabb?

Figyelt kérdés

Mi a legjobb és legrosszabb szexsztoritok? Ami épp brutál jó volt?

.

És mi legcikibb/-viccesebb.

.

(Ha érdekel az enyém is akkor leírom 20f)

Sztorik utan irjatok kerlek oda hogy mikor tortent veletek.

Jó szórakozást!!!



2020. jún. 8. 15:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Írd le ide a tied. :D

A legjobb mikor életemben először kipróbálhattam azt a pózt, ahol a lány hason fekszik én meg felette. (előtte sokat fantáziáltam róla hogy milyen lehet.)

A legcikibb pedig mikor lovagló pózban folyton kicsúszott a lányból a péniszem. (mert tapasztalatlan volt és nem tudott rendesen lovagolni, meg én sem voltam tapasztalt.)

2020. jún. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Legjobb mikor lefeküdtem a barátnőm testvérének a csajával. Legcikibb mikor kiderült a dolog. Aztán ismét a legjobb hogy 2 éve együtt vagyunk.
2020. jún. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
1.es, definiáld már kicsit jobban ezt a pózt légyszi :D
2020. jún. 10. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Legjobb: Akkori csajom átjött. Épp állt a bál és felültem a galéria lépcsőre gépezni. (Csak egy alsovolt rajtam) exem gondplt egyet felállt a lépcsőre. Elő kapta, (időm se volt tiltakozni) és rábukott... tövig... 10perc alatt kivégzett és ja. Utána meg egy 69 ugy h elotte az arcomra ült.

.

Legroszaabbb.....

Fbn megismertem egy csajt akivel hamar rátaláltunk a közös témára. Mondta h ő nagyon perverz meg stb.. mondtam h oke minden masodik csaj ezt irja aztan meg szexkozbe nezni kell h el e meg.

Na m1 áthívtam. Szexi bőr cucc tűz vörös haj tehát ahh nagyon fullos volt. Aztán bilincs elő es kilettem kötve... Tökéletes szopást kaptam... majd mondta h áljjak kutyába mert szeretné nyalni mikozbe veri nekem. Mondom oke miert ne. Aztan elovett egy felcsatolhatost.... es konkr megakart eroszakolni... soha nem feltem meg ugy notool de szerencsere leallt...

2020. jún. 14. 18:35
 5/5 anonim ***** válasza:
69%
Az kemény :D
2020. jún. 15. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!