Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek milyen volt a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek milyen volt a legjobb és a legrosszabb randitok?

Figyelt kérdés

Mit csináltatok? Mi lett a vége? :D


20/F/Meleg



2018. jan. 31. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
A legrosszabb amikor mar 10 m-rol latom, hogy beneztem a kepeit es rohadtul nem jon be es unszexi. Aztan nehany udvarias jopofizas utan lelepni. :D
2018. jan. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%

A legrosszabb mikor találkoztam egy sráccal egészen jól elvoltunk de láttam valakit aki elől bujkálnom kellet utána egy lépcsőházon át átcipeltem utána megcsókoltam és elköszöntem, nagyon kínos volt olyan zavarba voltam nemtudtam mit csinálok és letiltott 😂

A legjobb mikor elvitt vacsorazni egy srác romantikus séta a parkban,nagyon aranyos volt, később leszoptam és utána nem láttuk egymást de ettől függetlenül ez nagyon jó nap volt 😇

2018. jan. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Lacás1976 ***** válasza:
57%

Nekem pont az első volt legrosszabb fel se állt aki srácna kérte dugjam meg tiszta kaka lett az óvszer brrr rossz volt.


Jó az volt sok pl mikor sokáig dugtuk egymádt egy sráccsl a szaunába. Vagy amikor leszopott s srác lenyelte megint keményre szopta és újból lenyelte.

2018. jan. 31. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Lacás1976 ***** válasza:
72%
Ja 41 éves vagyok ez kimaradt
2018. jan. 31. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb az volt mikor összejöttem a párommal. A legrosszabb határozottan az amikor egy sráccal találkoztam és nem volt közös téma. Hallgattunk nagyokat. :)


Egyszer sajnos nagyon eltoltam egy randit. Úgy mentem el hogy nem volt kedvem az egészhez. Öt perc után mondtam a srácnak hogy nem lesz ebből sajnos semmi sem. Azóta is bánt hogy ilyen paraszt voltam vele.

2018. jan. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
82%
Ha én leírnám ide a két (vagy három) legrosszabb randimat, az egyik sztoriért sírva könyörögne a Kusturica, hogy azonnal adjam el neki a filmrendezés jogát, a másik sztorit meg még a Hannibal Lecter is megirigyelné...
2018. febr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Lacás1976 ***** válasza:
89%
6 os kiváncsivá tettél
2018. febr. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb nekem is az volt, mikor találkoztam a jelenlegi párommal. Végigbeszélgettük az egész estét, nagyot sétáltunk, hülyültünk, és külön jó volt, hogy a találkozó végén csak egy hosszabb szájra puszival váltunk el. Nem kapkodtuk el, így még édesebb volt, mikor végre eljutottunk az ágyig. :P


Olyan igazán rossz randim nem volt, csak egyszerűen nem találtuk meg a közös hangot az illetővel. Elbeszélgettünk, de sok volt a csend, és néha ilyen erőltetett témák jöttek fel jobb híján.


Viszont van egy, amit kiemelnék. Mint a legröhejesebb, no meg a legemlékezetesebb. Mikor megláttam őt, már tudtam, hogy nem ez lesz életem randija. Képek alapján más embert képzeltem el, de azért adtam egy esélyt a dolognak. Fura volt a srác, elég sajátos véleménye volt egyes dolgokról. Nem akartam bunkó lenni, hogy lelépek, de önkéntelenül is egyre gyakrabban tekintgettem félre. Ő is észrevette, mire bedobta a mentőötletet. Rám mosolygott (egy pillanatra elgondolkodtam rajta, hogy talán egy éjszaka mégis belefér), odalépett hozzám, és érzékinek szánt hangon belebúgta a fülembe, hogy itt lakik egy köpésre, menjünk fel hozzá. Már majdnem rámondtam az áment, de folytatta. Van egy egész butt plug gyűjteménye (szem kidülled, száj megrándul), és olyan állat lesz a kedvemért, amilyet csak szeretnék... Kész, lelki szemeim előtt megjelent ama titkos fiók, ami tele van egy egész állatkertnyi szőrös farokkal, és kitört belőlem a röhögés, de az a fuldoklós, kikönnyezős fajta. Vérig sértve várta, hogy végre abbahagyjam. Mikor lenyugodtam, mondtam, hogy sajnálom, de ez engem nem hoz lázba. Persze erre ő is rájött a reakciómból, szóval szétváltak útjaink. De a mai napig jót derülök rajta, ha eszembe jut... :')


28F

2018. febr. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Legrosszabb: egy vacsora után hagytam, hogy megdugjon, kb 15 perc volt az egész és én el se mentem, ő meg mondta, hogy bocs, sietnie kell egy másik találkára, intézzem el magam a "többit". Iszonyat megalázó.


Legjobb: nem is randinak indult, hanem csoportos mozizásnak, csakhogy mindketten durván elkéstünk - kigyulladt a metro. Úgyhogy inkább beültünk inni ketten, hogy majd a film után odahívjuk a többieket. Persze ehelyett felmentünk hozzá és szórakoztunk egy jót. Igazából talán azért ez a legjobb, mert azóta is együtt vagyunk


28/passzív

2018. febr. 4. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
71%
10-15 perc után már dugás. Ez igen.
2018. febr. 4. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!