Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha kiprobálom egy férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha kiprobálom egy férfival passzívként a szexet akkor heteroszexuális maradok?

Figyelt kérdés

Állítólag a prosztata orgazmus hihetetlenül extrém hidrogén orgazmust tud okozni a férfinak de tárgyal vagy ujjazásal nagyon nehéz elérni, ahhoz hogy bekövetkezzen a tényleges prosztata orgazmus ahhoz hús vér péniszre van szükség.


Tehát egy hús vér péniszre kellene ráülnöm.


De én Heteroszexuális vagyok a nők vonzanak de kiszeretném probálni a prosztata orgazmust.


Arra gondoltam hogy Shemale csajjal d..ugatom meg magam de a Shemale csajok nagyon ritkák Budapesten vannak de egyik sem vállaja gumi nélkül.


Viszont kíváncsiságból felraktam egy meleg hirdetést egy meleg oldalra és azonnal rám cuppantak írtak és hívtak kb 15-20-an két nap alatt le is vettem a hirdetést gyorsan.



Szerintettek ha passzívként propálom ki a anál szexet egy férfival gumi nélkül akkor heteroszexuális maradok?



2020. jún. 9. 17:14
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Ha egy pasival akarod magad megdugatni, akkor tuti nem vagy hetero.
2020. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Erre vannak direkt prosztata vibrátorok, amik pont oda érnek ahova kell.
2020. jún. 9. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Homár vagy bástya de nagyon.
2020. jún. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
Bro', ha megfordult a fejedben hogy egy férfi tegye oda a "micsodáját" és ezt téged izgat, szexuálisan vonz akkor már nem vagy teljesen hetero, akár kipróbálod, akár nem. Meleg nem leszel, mert biszex vagy (s nem leszel az VAGY).
2020. jún. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel heteroként a prosztat orgazmus, de férfinek nem hagynám, hogy hozzám érjen. Nővel viszont el tudom képzelni, hogy felcsatolhatóssal megdugjon. Shemale határeset, de inkább nem, mert azok igazából férfinak születtek. Erre való eszközzel próbáld, vagy keress egy nőt, dominák szoktak ilyet is csinálni.
2020. jún. 10. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én hetero vagyok , de 15 évesen nemtudom mit tudok mondani. 1 évvel ezelőtt megismertem egy korombeli srácot, aki nagyon szép, és ő az eddigi 1. fiú akivel eltudtam képzelni, hogy lefekszek vele. Amikor nem épp rá gondolok, akkor a lányokat nézegetem. Mielőtt megismertem csaj a csajokat néztem, most is így van, de a fiú valahogy egyedien szép :)
2020. jún. 16. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csattog a picsád mint a homár ollója....
2020. okt. 7. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!