Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni ha betegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni ha betegesen vágyom a masztira, naponta 6-7x? L

Figyelt kérdés

Teljesen lényegtelen, hogy van-e párom vagy nincs, akkor is ugyanúgy ez a helyzet. Lány vagyok, ha suliban/munkahelyen vagyok, nem bírom ki hogy ne menjek ki 2-3x mosdóba masztizni, ha meg itthon vagyok, még többször megteszem. Most a karantén alatt, volt hogy inkább fel se öltöztem egész nap...

Ez beteges? Hogyan lehetne csillapítani?



2020. jún. 10. 19:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
66%
Miért kellene ezt csillapítani ? Ha jól esik masztizz , Majd az idő múlásával úgy is csökkenni fog
2020. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%
Igen, ezzel már lehet, hogy segítséget kéne kérni. Az, hogy iskolában sem bírod ki, vagy otthon is nem tudsz másra figyelni, mert kb. csak az jár az eszedben, nem lesz pozitív hatással rád.
2020. jún. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
43%

Nem beteges, fiatal vagy, és éhes.

Mondjuk szerintem ha van párod/szexpartered, neki kéne többször kezelésbe vennie téged.

Ha pl rendesen ki vagy nyalva, és stb, akkor kevesebb lenne a maszti is szerintem.

De abszolút nem gáz, hogy ennyit maszturbálsz.

Sőt ez a férfiaknak is izgató.

F

2020. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
76%

Engem is érdekelne. Hasonló helyzetben vagyok. Annyit teszek, ha megkívánom kielégítem magam. Más nem hatott, sem sport sem semmi.

N

2020. jún. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
nekem is napi 4-5 megvan 19/l
2020. jún. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
Semmit, örülj neki hogy ilyen a libidód. Az egyik emberé ilyen a másiké olyan. Illetve egy valamit lehet vele csinálni: keress egy olyan partnert akinek hasonlóan magas szinten van a libidója és érezzétek jól magatokat :)
2020. jún. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
Egészségedre!Ne bánd,élvezd!
2020. jún. 10. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
54%
Huhhh, néztem erről egy doksifilmet, ez egy valami rendellenesség is lehet, de már rég láttam sajnos nem emlékszem többre, megpróbálom megkeresni. Lehet neked semmi bajod, és csak dolgoznak a hormonok, viszont ha mégse ennyire egyszerű akkor minél hamarabb keress fel egy szakembert, mert ez egy létező dolog, és nagyon kellemetlen mértékeket is ölthet :(
2020. jún. 10. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
36%
Ha lenne mivel elfoglalnod magad normálisan,nem a masztin járna az eszed.
2020. jún. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Ja, mert az iskola meg a munka nem elfoglaltság, igaz?:D
2020. jún. 10. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!