Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki életében volt már legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki életében volt már legalább egyszer prostituáltnál az egy lúzer?A lányok miatt van az hogy egyre több srác megy prostituálthoz?

Figyelt kérdés

Megdöbbentő hogy tényleg milyen sokan járnak prostikhoz főleg hogy mostmár teljesen legálisan a internetről is lehet böngészni és csak egy telefon és akár házhoz is jön a csaj , régen a 80-90-es években ez nem így volt akkor még a utcán álltak a lányok de örülök hogy a internet segítségével ezek a lányok eltűntek a utcákról és mostmár sokkal diszkrétebben tudnak randizni a ügyfelekkel.


De szomorú hogy még a sármos fickók is mennek prostikhoz ,még egyszer 10 éve akkor még állt egy szőke pattanásos narancsbőrös 22 éves 4 gyerekes csaj a város határán és egy bmw-és nagy vagány szőke sármos pasi megállt neki azt hittem hogy beleverem a fejem a falba.


Miért nem tudnak a pasik normális lányokkal kezdeni?


Vagy inkább pont a lányok hibája hogy egyre többen mennek prostikhoz?

Hiszen a lányok egyre igényesebbek pöckhendibbek és válogatósabbak a neten mindenki rájuk cupan még a legcsúnyább duci kövér lányokra is rácupan ezer férfi és mindegyik lány azt hiszi magáról hogy ő a világ legszebb nője.


Példa a szomszédunk hájas 110 kilós roma csaj csöngnek róla a hájak novemberben esőben hatalmas nagy napszemüvegel szállt ki a kocsiból a Facebookon minden férfi bókol neki milyen szép persze mindenki csak a szexre akarja elcsábítani ,és ő egyre beképzeltebb a sármos pasikat is lekoptatja elutasítja pedig ők normálisan közeledtek hozzá.


A mai világban már nagyon nehéz felszedni csajokat ha csak nincs bmw arany nyaklánc stb egyre felsőbbrendűeknek érzik magukat a csajok lehet hogy sok férfi beleunt ebbe és elkeseredettségükben mennek prostikhoz?



2020. jún. 10. 19:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%

Ha valakit BMW-vel, meg csicsás fukszokkal lehet felszedni - akkor az meg is érdemli, ha olyan nővel van. Normális nő pont tojik az ilyesmire és pojácának tartja aki nem tud magából mást felmutatni.


Nem attól lesz valaki "lúzer" hogy elmegy prostihoz. Speciel (pontozzatok le, nem érdekel) rendszeresen járok swingerbe, privát szexpartykra, nem'tom hány nővel voltam eddigi életemben (nem számolom mert nincs értelme), nem okoz gondot normálisan kommunikálni, akár szórakozóhelyen vagy bárhol ismerkedni, mi több még "normálisan" is tudok ismerkedni, de... mégis voltam már prostinál (igaz nem sokszor). Ha ezért lúzernek gondolnak hát gondoljanak annak, tojok rá ki mit gondol.

2020. jún. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem gondolom hogy az összes csaj beképzelt lenne, talán nem bíznak az emberek egymásban és ezért nem egyszerű. Én őket sem irigylem mert ha valaki jobban néz ki az átlagnál akkor sok férfi társam csak le akarja fektetni de hogy mi van a lelkében azzal nem foglalkoznak. Örömlányok mindig is voltak és lesznek is vagy csak most több szó eshet róla mert itt a sok kommunikációs csatorna. Van aki nem vágyik kalandra és sosem menne ilyen lányhoz.
2020. jún. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
84%

SZERINTEM ez senkinek nem a hibája...

A férfiaknak -főleg fiatal korulban- szükségük van a szexre. Legalábbis a legtöbbnek. Ezzel nincs semmi baj, viszont ha nincs barátnő, akkor mennek prostituáltakhoz.

A nőknek meg pláne nem hibájuk. Szerintem fontos, hogy egy nőnek legyenek igényei és ne minden második pasival dugassa meg magát. Mi lenne akkor ha a nőknek mindegy lenne, hogy milyen férfival fekszenek le?! Ha minden férfi minden nőt megkaphatna. Butaság... Egy nő legyen büszke és csak azzal jöjjön össze, aki igazán tetszik neki.

Akik nem ilyen nők, azok lesznek prostik. Persze nem szólom le őket, végülis valamibőleg kell élni meg minden, de azért akkor is, na...

Szóval ha egy férfi vágyik a szexre és nincs kivel, akkor persze, jön a prosti. Ezzel nincs baj, csak szerintem nem szabad tulzásba vinni és, ami mégfontosabb: Egyéb fertőzéseket is el lehet kapni így!

2020. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Pontosan, nagyon hamar rá lehet szokni, és ha a "lány" olyan akkor kedveskedik mert azt szeretné hogy minél több pénzt költsön az ember rá.
2020. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Miért olyan rossz ez? Nem értem. Szerintem mindenki tegye azt ami jól esik neki. Az túlzás, hogy legális, de jó lenne, ha az lenne szerintem.

Az meg mit jelent, hogy nem tudnak "normális" lányokkal kezdeni? Aki pénzért szexel, az nem normális? Nekem nincs vele bajom. Másik meg az, hogy azért a legtöbben még mindig párkapcsolatban élnek.


A többit meg honnan szedted? Azért ez nem általánosítható. Ez a szexuális szabadság kora. Kicsit kitolódtak a határok. Nem kell így felkapni a vizet.

A közösségi médiának pedig, van jó és rossz oldala is. Lehet, hogy sokan beképzeltek lesznek tőle, de azért azt nem hiszem, hogy ez mindenkire igaz lenne. Nem általános dolog. Gondolom a 80-as- 90-es években is voltak arcoskodó emberek.


S végül: Nem mindenki ilyen anyagias, ahogy írod. Ez sem újkeletű dolog és ez sem általános.

Nagyon egyoldalúan nézed a dolgokat.

2020. jún. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Én úgy gondoltam hogy azért mennek el prostikhoz a srácok mert egyre nehezebb párkapcsolatot találni ,a társkeresőkön nagyon nagy szerencse kell hogy találjon valaki lányt mert rengeteg a konkurencia ,és van sok fiatal férfi szégyenlős is hiába nézz ki jól ,a lányok meg egyre válogatósabb és tudnak is bőven válogatni mert udvarló az van nekik mint égen a csillag.


És a férfiak meg türelmetlenek sokan vannak akik a szűzességüket is prostival vesztik el.

2020. jún. 10. 20:32
 7/13 anonim ***** válasza:
33%

Nem feltétlenül luzer, hiszen egy rakás tehetős, házas férfi is költi erre a pénzét puszta hobbiból, de a szememben az emberi értékek és tartás hiánya prostihoz menni. Még kevesebbre tartom az olyan férfiakat, akik képesek élvezni az olyan közösülést, amit pénzel kellett megvenniük, mint a prostituáltakat, akik létfenntartásért teszik, amit tesznek. Számomra taszító az, aki képes egyáltalán felizgulni, mikor tudja, hogy a partnere nem akar vele lenni, csak megtűri a pénzért.


A többire meg nem is nagyon akarok reagálni. Lesül róla, hogy olyan férfi írta, akinek torz elképzelései vannak a nőkről és szexualitasról.

2020. jún. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A társkeresők szarok. Régen is azok voltak. A legtöbb párkapcsolat élőben születik.
2020. jún. 10. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De élőben nem mer mindenki ismerkedni ,félnek attól hogy nehogy összeverjék őket mellesleg ciki és lelkileg egy életre megnyomoritja az embert ha a csaj elutasít.
2020. jún. 10. 21:20
 10/13 anonim ***** válasza:

Ki ver meg? Miért verne meg? Azért mert hozzászólok valakinek a nőjéhez, szerintem nem azzal fogja kezdeni, hogy összever. Ilyen még csak 1-szer volt velem egész életem során és akkor is be voltam rúgva.

Az meg tény, hogy nem egy kellemes érzés, ha elutasítanak, de hogy egy életre megnyomorítana, az azért nagy túlzás. Egy munkabaleset az meg tud nyomorítani egy életre, de egy "Bocsi most mennem kell." nem fog tolószékbe juttatni.

2020. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!