Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan szeretitek ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek , ha megujjaznak titeket?

Figyelt kérdés
Egy kis tippet súgjatok meg nekem, segítsetek ki valakit, aki nem én leszek :D

2020. jún. 10. 20:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
közben nyalással
2020. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%

Szia! Ahányféle lány annyi féle verzió. Mindenkinek más a jó. Ha a pl barátnődnek szeretnéd csinálni és már megbíztok egymásba kérd meg hogy mutassa meg/ mondja el neki , hogy jó , hogy örömet tudj neki okozni.

Én most leírhatom nekem , hogy jó de pl Mariskának máshogy jó Juliskának meg megint máshogy , érted?

2020. jún. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Leginkább úgy, hogy a megfelelő ember csinálja és folyamatosan figyeli a reakciókat, a visszajelzéseket. Ennek nincs receptje, ez nem egy folyamatábra, előre megírt mozdulatsor, hogyaszongya' 0,73 Hz ciklussal 2,5 percen keresztül 2,31 cm mélyen 11 N erővel csináld.
2020. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha közben nyalnak is.
2020. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyalás közben szeretem
2020. jún. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Úgy, hogy közben csókolja a nyakamat.
2020. jún. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%

Hat semmikepp ne ugy mint egy dugattyu 🙂 pasi vagyok, de leieok egy-ket dolgot ami eddig bevalt a csajoknal...

1, figyelj a lany reakcioira. Az arcan latszik, hogy tetszik,-e neki, vagy nem.

2, mindig legyen nedves az ujjad (a lany nedveitol a legjobb, vagy nyal, vagy sikosito), kulonben felsertheted, kidorzsolheted.

3, minden pontjat jard be, ne csak annyi, hogy bedugod az ujjad es huzogatod

4, jatsz a csiklojaval, de ha kozelit a cel fele, ne valtoztass a tempon, ne mozditsd el az ujjad csak a celra tarts.

4, finoman masszirozd meg belulrol a huvelyet. Erzed hogy mikor jo neki.

+1, amikor mar a csikloval foglalkozol, nyomd ra picit a nedves ujjad es rezegtesd.

Ezt sok türelemmel, figyelemmel kombinalva nyert ugyed lesz. Ha a nyelved mellett hasznalod az ujjaidat, akkor plane. A lanyok szeretik es meghalaljak ezt a fajta odafigyelest. 😉 hajra.

2020. jún. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Először gyengéden, lassan szeretem. Aztán fokozatosan gyorsulhat.
2020. jún. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne az legyen a célod, hogy minél mélyebbre dugd az ujjadat, számomra nagyon kiábrándító, mikor ujjazás helyett erőszakos matatás van.
2020. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én se szeretem, ha a méhszájamat karmolásszák. Tapogasd körbe, hogy hol jó, a hangokból tudni fogod. Tempó ugyanez.
2020. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!