Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Hogyan szeretitek ,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szeretitek , ha megujjaznak titeket?

Figyelt kérdés
Egy kis tippet súgjatok meg nekem, segítsetek ki valakit, aki nem én leszek :D

2020. jún. 10. 20:27
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj fiam a nők válaszaiból, mert a férfiak nagy része béna az ujjazásban, nyalásban. 😏
2020. jún. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 nagybotos ***** válasza:
78%
sZERENSÉS, HA MEGTALÁLOD A G pontot. pár cm a hüvely bemenettől a hasi oldalon. Picit recésebb érzés mint a hüvely egyéb területei. picire számíts egy 5 forintos kb. meglesz egyszrcsak megtalálod,.! !
2020. jún. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
ovatosan
2021. okt. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Ki nem :)
2021. okt. 24. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
34%
Sehogy. Az ujjazas az egyik legundoritobb dolog. Megmoshatod a kezed, a kormeidet kefevel tisztithatod, de mindig marad ott korokozo. Es van, hogy eszetekbe sem jut megmosni a kezeteket... vagy kezmosas utan a koszos telefont babraljatok... stb. Raadasul a kormok lehetnek elesek... nem is ertem, miert kell a huvelybe nyulkali a mancsotokkal. Meg a gondolat is elborzaszt.
2021. okt. 24. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
49%

Durván

Hosszan

2021. okt. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!