Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nehéz nektek egy ágyban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nehéz nektek egy ágyban aludni egy lánnyal, akit nagyon kívántok, de vmi miatt nem lehet szex? Se semmi?

Figyelt kérdés
2020. jún. 10. 20:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de nem vagyunk azért állatok! ;)
2020. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
max kiverem előtte, vagy ilyenek és máris nyugisabb a helyzet
2020. jún. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Akinek nehéz, leírnátok bővebben? Hogy kell elképzelni?
2020. jún. 10. 21:03
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz, de van az embernek önkontrollja, úriember elfogadja a nemet. Az más kérdés, hogy eleve tudni illik van-e valami esély. Ha jön a nem, akkor legközelebb nem alszom vele egy ágyban (ha nem muszáj), hanem majd alszom inkább olyannal akivel kölcsönös a vágy, szimpátia.
2020. jún. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nehéz! ha ott fekszik mellettem, akkor már úgy áll, hogy nem tudok vele mit csinálni!
2020. jún. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
88%

Ilyen velem is volt, hogy nem akart szexet aznap este. Így fogtam magam és kivertem, míg zuhanyzott... Volt olyan is, fülébe súgtam, hogy kívánlak, és akkor lett szex.

Volt olyan, hogy reggel tök váratlan neki ált csókolni majd egy idő után a farkamhoz nyúlt. Had ne folytassam. ;)


De 1-2-3 este csak kibirod... Ha teszem azt 2-4 évig vele élsz (most mondtam egy számot) lesz bőven szexben részed.

2020. jún. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
95%

Nehéz. Alapjáraton csak olyan mellett alszom, akitől akarok valamit, vagy akiben begbízom.

Az egy dolog, hogy mondjuk családtagok mellett, meg szintén férfi haverokkal elalszol, mondjuk egy sátorban. abban nincs semmi.

De egy csajjal egymás mellett, azért egész más, ha csak havercsj is.

Nem akar az ember magyarázkodós szituációba kerülni, ha pl. reggel véletlenül az ölelésedben ébred. Jönnek a fura szituációk, amikor, nem akarod, hogy azt higyje, hogy akarsz tőle valamit, mer az ember önkéntelenül is mozog álmában.

Így aztán erre gondolva, nehéz elaludni. Azon gondolkodva, hogy mi van, ha rossz helyre téved a kezed álmodban. A takaró alatti mozgolódásokról nem is beszélve.

2020. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nőként is nehéz lenne egy férfi mellett, akit nagyon kívánok. Biztos nem tudnék aludni egy percet sem, csak forgolódnék. Egy férfi még nehezebben viselheti...
2020. jún. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem nehéz. Behozom az agyba a Harry Potter könyvet, és olvasok, lefoglal.
2020. jún. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Lacc80 ***** válasza:

Miért aludnánk egy ágyban?

El se tudom képzelni....

Ha együtt alszunk, annak oka van.

2020. jún. 11. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!