Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti is el szoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti is el szoktatok élvezni, miközben orálisan izgatjátok a párotok?

Figyelt kérdés

Nálam gyakori, hogy miközben sz.pom a barátom, én magam is elélvezek. Minél vadabban teszem és minél mélyebbre megy a torkomban a farka, annál nagyobbat durranok.

Ez más lányoknál is előfordul?



2020. jún. 11. 12:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nálam soha nem fordult elő.

Nedves vagyok közben mert öröm látni és hallani hogy mennyire élvezi, de az orgazmusnak a közelében sem vagyok ha szopok.

2020. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
44%

a szexpartnerem is elment egy jó szopástól


43/F

2020. jún. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert közben dildón ülök,vagy nyalnak közben.
2020. jún. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
79%
Kellemes érzés adni, izgató, de külön izgatás nélkül (pl. 69-ben, vagy dildóval) csak extrém érzéki nő esetében fordul elő. Mondjuk ők sokszor egy fuvallattól elélveznek :) A párod szerencsés mázlista, s ha van egy csepp esze akkor mindent megtesz a kapcsolatotokért, mert ilyen szintű túlfűtöttség csak a nők kis részére jellemző.
2020. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Igen néha elélvezek szopás közben, 18/l
2020. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Különös, mert az intim részeim érintésre nem annyira szenzitívek, mint azt a fent leírtak suggalhatják. Pl. a nyalástól kifejezetten nehezen megyek el, szeretek én irányítani ilyen téren. A párom szerint nagyon jól sz*pok (megmondaná, ha nem, szerencsére jó közöttünk a kommunikáció a szexben is), és a szexben az a kedvenc részem, teljesen bele tudok feledkezni... Bár igyekszem mindig okosan csibmnálni, hogy minél tovább tartson, mert volt, hogy két perc alatt eldurrantottam a barátom, és az egyikünknek sem jó.
2020. jún. 11. 12:21
 7/18 A kérdező kommentje:
*sugallhatják
2020. jún. 11. 12:22
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Igen,néha
2020. jún. 11. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Nedves leszek, felizgulok majdnem mindig én is, de elélvezni konkrétan még nem sikerült. Ahhoz egyszerűen muszáj, hogy legyen valami fizikai kontaktus, érintés, anélkül nem megy... Igaz, az esetek nagy részében nem kell utána sok, néha elég csak pár mozdulat a csiklómnál, és megyek én is vele együtt. :)
2020. jún. 11. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Felizgulni felizgulok de nem tudok így elélvezni
2020. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!