Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyeneket miért mond szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyeneket miért mond szerintetek?

Figyelt kérdés
Az élettársamnak van egy tini fia, együtt èl velünk. Nagyon kedvelem a srácot, eléggè jó a kapcsolatunk. De a pàrom fura dolgokat mond nekem. Pl meztelenkedjek nyugodtan a srác előtt, úgy èrtem monokinizzek nyugodtan előtte. Vagy szaunàban is volt ilyen. Ez normális vagy csak én vagy prűd?

2020. jún. 11. 12:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
81%
Lehet csak úgy gondolja hogy ne legyél szégyenlős.
2020. jún. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Oké de ha látom hogy felkeltem a fiú érdeklődését az normális?
2020. jún. 11. 12:06
 3/16 anonim ***** válasza:
87%
Ha azt látod hogy felkeltenéd a fiú érdeklődését (mondjuk egy tini fantáziája arra is beindulna ha nyakig bundában van egy nő) de nem akarnád akkor mond meg a párodnak hogy nem akarsz monokinizni előtte pont ezért.
2020. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
15%
Igen az normális
2020. jún. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Na igen mondom neki és itt jön a bibi. Ellenkezik ezzel meg akarja magyarázni nekem hogy rendben van ez a dolog. De nem értem miért.
2020. jún. 11. 12:13
 6/16 anonim ***** válasza:
76%
Lehet a srác mondta neki hogy megnézne 😄
2020. jún. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
60%

Megértem, hogy furcsa.

Nekem csak a párom láthatja. Nem szoktam monokinizni, se szaunába pucérkodni.

2020. jún. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
Hát én veled vagyok, szerintem furcsa lenne, ha a párod tini fia előtt meztelenkednél, mivel amellé kétség sem fér, hogy az ilyen idős fiúk azért már más szemmel néznek a nőkre, és az még más lenne, ha az anyja lennél, de nem vagy az, végső soron te egy idegen, vagyis egy nem rokon nő vagy, tehát egykönnyen fölkeltheted a szexuális érdeklődését, ha meztelenül rohangálsz előtte. Az meg végképp furcsa, hogy erőlteti a párod. A helyedben megmondanám, hogy nekem viszont épp úgy kényelmesebb, ha nem meztelenkedek, és nem kell rámerőltetni.
2020. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
85%
Akármit mond a párod a te tested, te döntöd el ki láthatja és ki nem. Ha nem akarsz mások előtt monokinizni akkor nem monokinizel és kész.
2020. jún. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem ebben mi lenne a normális.

Még akkor sem igazán az, hogy ha vérszerinti anyja lennél, nem még ebben a felállásban.

Azt meg végképp nem értem, hogy a párod mi a f.aszért ragaszkodik ehhez?!?!!

F

2020. jún. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!