Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ilyeneket miért mond szerintetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyeneket miért mond szerintetek?

Figyelt kérdés
Az élettársamnak van egy tini fia, együtt èl velünk. Nagyon kedvelem a srácot, eléggè jó a kapcsolatunk. De a pàrom fura dolgokat mond nekem. Pl meztelenkedjek nyugodtan a srác előtt, úgy èrtem monokinizzek nyugodtan előtte. Vagy szaunàban is volt ilyen. Ez normális vagy csak én vagy prűd?

2020. jún. 11. 12:01
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
78%

Lehet izgatja ez a dolog a pasidat.Ki tudja,lehet még arra is teljesen begerjedne,ha a fia megcsinálna téged mindehogyan előtte!

Hány éves a srác?

2020. jún. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem ez nagyon fura/undorító, pláne a páros reakciója. Szerintem is kb. erre izgul, hogy a fia megláthat...
2020. jún. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Asszem, hogy a nevelt fiad elejtett egy mondatot az apjának, hogy szívesen megnézne téged meztelenül; és az apja meg cinkos akar lenni ebben. Fura helyzet egyébként, de nekem ez jutott eszembe a leírtakból. Kicsit értelmezhetetlen.
2020. jún. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
62%
Ha olyan helyen vagytok együtt meztelenek, ahol annak úgy kell lennie (szauna vagy nudista strand), ez természetes. Ha idegenek, ha rokonok vannak ott akkor is. Ha ezek után rászoktok mindhárman az otthoni meztelenkedésre az nem probléma. Ha esetleg ez téged frusztrál, menj külön a szaunába és nem fog meglátni. Kint a pihenőtérben meg úgyis lepedőzni kell. Ha viszont a párod csak téged kér arra, hogy otthon légy meztelen és ők meg ruhában, annak nincs értelme. S a legjobb volna, ha ettől elzárkóznál, mert nem vagy kirakati baba. Annak sincs értelme, hogy monokinizz és csak a melleidet meglássa. Ennek van vmi perverz üzenete, és javaslom, hogy beszéld meg ezt a pároddal, hogy nem helyes tini fiú előtt ezt otthon erőltetnie, mert a gyerekben rossz irányban is elmozdulhatnak a vágyak. Véletlenül meglesni vagy véletlenül meglátni az édesanyánkat is más kategória, mint nevelt kamasz fiúnak megmutatni rendszeresen magunkat. Ha kisfiú lenne mást mondanék...Ott a a családi együtt meztelenkedés is természetes lehet, de ez most nem az az irány.
2020. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
78%
hány éves a fiu amugy?
2020. jún. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
30%
Nincs ebben semmi extra, max kérdezz rá, hogy miért gondolja így, vannak családok ahol a nudizmus pl totál természetes dolog.
2020. aug. 15. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!