Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért csinálja ezt? Mit kéne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja ezt? Mit kéne tennem? 19/F

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel pár hónapja kezdtem el beszélgetni. Van vele egy közös ismerôsöm és igazából csak barátkozás céljából beszéltem mindig is vele, mivel nekem van barátnőm, és ez a lány amúgysem tetszene úgy.


Ugyanolyan voltam vele is mint bármelyik más ismerősömmel, őszinte voltam mindig, és mindig mertem vállalni a véleményemet.


A lány az elejétől fogva tudta hogy van barátnőm és hogy én nem akarok tőle semmi olyat.


Miután elkezdtünk beszélni és kicsit jobban megismerte az álláspontjaim bizonyos dolgokkal kapcsolatban, nagyon örült neki és elmondása szerint nagyon különlegesnek tartott.


Ezzel még nincs is semmi gond, de most pár hete kezdte el azt csinálni hogy ha pl írom neki hogy most épp a barátnőmmel vagyok vagy hogy megyek a barátnőmhöz, olyan mintha meg lenne sértődve, a reakcióiból teljesen nyilvánvalóan kikövetkeztethető.


Pl ha irom hogy a baratnommel vagyok, elkezd flegman viselkedni es van h erre csak pár pontot ír vagy annyit hogy ok.


Mint akit zavar hogy barátnőm van, és azt érzem hogy teljesen ki akar engem sajátítani, pedig sosem nyitottam úgy felé, illetve ugyanúgy viselkedtem vele mint bárki mással, ahogy fentebb is említettem.


Őszintén szólva elég bunkónak tartom ezt a viselkedést, és sajnos nem tudok együttérezni vele emiatt, mert nekem többször is volt régebben hogy a lány akit nagyon szerettem, összejött mással. (És jóban is voltam a lánnyal) Azt nem mondom hogy nem voltam szomorú, de egy pillanatig sem kívántam volna azt hogy váljanak szét mert láttam hogy boldogok, és amint megtudtam hogy barátja lett, én lemondtam a lányról és elengedtem őt teljesen.


És ha a csaj beszélt pl valami jót nekem a barátjáról, nem flegmáztam és hisztiztem, hanem méltósággal viseltem és vele együtt örültem neki. Mert tényleg szerettem és nem önzően kisajátítani akartam őt.


De az említett esetnél sajnos ez hiányzik.


Sokszor szinte érzem mi járhat a fejében és biztos vagyok benne hogy a háta közepére se kívánja a barátnőmet. De ez az egész kb csak 2 hete kezdodott.


Mit kellene tennem? Lányok véleménye is érdekel.


2020. jún. 11. 14:37
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Hagyd ezt a csajt. Amúgy nagyon ritka a barátság a két nem között. Én nem erőltetném. Inkább azon gondolkoznék a helyedben, hogy miért kell nekem egy csaj, akivel beszélgetek, amikor ott van a barátnőm is erre.
2020. jún. 11. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Amióta ilyen, már nem nagyon akarok vele beszélni, csak ő ír mindig.


De egyébként vannak lánybarátaim, és nem azért beszélek velük mert ők lányok, hanem mert jóba vagyok velük régóta.


A barátnőmnek is vannak fiú barátai. Nincs ebbe semmi.

2020. jún. 11. 14:45
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem illetlen a lánytól, hogy próbál téged befolyásolni és szegény azt hiszi, hogy te is bele fogsz szeretni, mert ő ha nem is vallja be magának, de nagyvalószínűséggel beléd van esve. Az ilyen lányokkal nem szabad beszélgetni, gondolj csak bele, ha őt nem zavarja, hogy barátnőd van, nem tiszteli ezt, akkor azzal se lesz baja, hogy mondjuk ha te lennél a párja, másokkal ismerkedjen. Ez teljesen illetlen!! Tudnia kellene,hol a helye!!!!!

Szerintem amúgy létezik fiú-lány haveri kapcsolat, de csakis olyan emberek közt, akik mondjuk meme-eket mutogatnak egymásnak és hülyülnek (nem minden nap), de nem olyanok közt, akik pl minden nap elmesélik milyen napjuk volt.. az már több valamelyik részről, mint barátság...

2020. jún. 11. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
Ez a női természet, azokra gerjednek akiknek már van nőjük.
2020. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Olyan srác vagy akit ő is szívesen elfogadna mint barát. Ezt nehéz lehet megemészteni, és ezért a kissé mufurc reakció. Ha tényleg ilyen fszagyerek vagy, nyílt és őszinte, beszélj vele erről, hogy részedről ez csupán barátság. Próbálj időt szakítani rá, persze csak ha ráérsz, ne érezze azt hogy mellőzve van. Ha nem tudja elfogadni a szerepét és a helyét az életedben,akkor jobb lesz ha megszakítasz vele minden kapcsolatot. Beszélj vele erről!
2020. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld megbeszélni vele a dolgot, de te is tudod jól, hogy ha elkezd kicsit áskálódni, akkor az a kapcsolatodba is kerülhet, mivel a féltékeny lányok képesek ilyen gonoszságokra.
2020. jún. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem beléd van zúgva.

Én nagyon vigyáznék vele a helyedben, mert bármikor megkavarhatja a sz@rt a barátnőd és közted.

2020. jún. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!