Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok elmesélnétek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok elmesélnétek milyen volt az első orgazmusotok, hány évesen és hogyan történt? 23/L

Figyelt kérdés
Nekem 14 évesen csiklóvibrátorral és eszméletlen volt, ahogy hozzám ért kb. 5 másodpercen belül és konkrétan be is pisiltem

2020. jún. 11. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
12 évesen mikor elkezdtem masztizni, csiklóorgazmusom volt. Nagyon jó volt.
2020. jún. 11. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Honnan volt 14 évesen csiklóvibrátorod?
2020. jún. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem kértek személyit a szexshopban...
2020. jún. 11. 14:55
 4/9 anonim ***** válasza:
90%

20 évesen. Amikor másodjára ujjazott a (volt) barátom.

Nekem akkor volt életem első orgazmusa

20/L

2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%
Akkor jó nagy szerencséd volt,de az is csoda hogy beengedtek egyáltalán.
2020. jún. 11. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
98%
Nekem kb 12 évesen, kispárnával. Előtte is dörzsölgettem, de csak jó érzés volt, aztán egyszer csak sokkal jobb lett.
2020. jún. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%
Sokkal jobb volt mint ahogy számítottam. Egész megdöbbentem. 14 évesen volt, tusolás közben a zuhanyrózsával.
2020. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
97%
16 évesen első barátommal, orál közben
2020. jún. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
10 évesen, csiklomat elkezdtem ingerelni,éreztem egy kis jó érzést, azt gondoltam, ez volt az orgazmus. Második alkalommal még tovább, jó volt, gondoltam ez is megvolt. Harmadik alkalommal a jó érzés után nem hagytam abba, csinaltam tovább és tovább, és jött a hullám, egyszerre volt jó és ijesztő, és becsurgott egy kis pisi. Ez volt az első orgazmus! Aztán már vigyáztam nem pisiltem be. De mit meg nem adnék azóta, ha sikerülne masztival vagy szex alatt! Azóta egyszer g pontos vibratorral izgatva magam kinyomtam a spriccet, de ez orgazmus nélkül volt, még nem jött össze tobb.
2020. dec. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!