Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Először leszek együtt lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Először leszek együtt lánnyal, elmesélnétek a ti történeteket?

Figyelt kérdés

Soha nem voltam még együtt lánnyal, de most megismerkedtem eggyel, aki nagyon szimpatikus! Már hónapok óta beszélgetünk, találkozgatunk és úgy tervezzük, hogy kicsit komolyabbra is fordítjuk a dolgot. Ő elég tapasztalt, nem tudja, hogy én viszont egyáltalán nem vagyok az, és nagyon izgulok, félek, hogy rosszul fogom csinálni. Elmesélnétek a ti történeteket?


18/L/L



2016. jún. 8. 23:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
35%

Én hetero vagyok, de el nem tudom képzelni, hogy zajlik két csaj között a szex. Nem is igazán értem, mi jó benne, szóval valaki elmondhatná lényegretörően, hogy ez hogy zajlik? Két anya hogy működik csavar nélkül? KB ez a metaforikus kérdés lebeg a szemem előtt. :D

19L

2016. jún. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
Javaslom rakd át a kérdést a "Leszbikusság" kategóriába, mert itt valószínűleg kevés releváns választ fogsz kapni.
2016. jún. 8. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, én is épp most vettem észre, hogy rossz alkategóriára kattintottam.
2016. jún. 9. 00:01
 4/14 anonim ***** válasza:
49%

Hát őőő.


Csókolózás, ujjazás, nyalás, esetleg vibrizés, 69...


De mivel férfi vagyok, halványlila gőzöm sincs :D


A lényeg. Nyugodtan engedd el magad, sok mindent nem lehet elrontani. :)

2016. jún. 9. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
88%

#1: Csak hogy egy nő nem anyacsavar. :) Nem csak pénisszel lehet kielégíteni. Ott van megannyi más dolog rajta: A keze, a nyelve, a szeretete... Részemről az egyéb szexuális ketyerék, a vibrátor és ilyesmi erősen kiesik, mert nem szeretnék a párom ujjain kívül semmi mást magamban tudni :D


Igazából kérdező, ez jönni fog magától. Nincsen forgatókönyv, alap, hogy hogyan kell csinálni. Mondtad, hogy ő tapasztaltabb, esetleg hagyhatnád vezetni. Hozza majd a hév, a kémia köztetek.

2016. jún. 9. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
85%

1: Csak megsúgom, hogy nemrég voltam együtt először nővel és ekkorát még soha nem élveztem, mint ezen az éjszakán. Pedig ezelőtt voltak kapcsolataim, de így senki nem tudott kielégíteni, mint ez a bizonyos nő! ;-) Egyszerűen azért, mert a nő tudja, hogy mi kell a másik nőnek!


Kérdező: Ahogy írták előttem, minden jön magától! :-) Ne izgulj, ne görcsölj rá és ha odakerültök, nyugodtan mondd meg, hogy neked Ő az első. Ne aggódj, nem fogod rosszul csinálni! :-) Én is most próbáltam először, mind a ketten totál tapasztalatlanok voltunk ilyen téren, de olyan simán ment illetve jött magától minden és nagyon élveztük! :-) Csak nyugi!


22L

2016. jún. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
80%

Úristen, ilyen elfogtult embert mint az első.


Amugy ha hagyod, hogy ő kezdje aztán egyre jobban belemerültök tudni fogod, ösztönösen jönnek a dolgok:D talasztalatból mondom

2016. jún. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%

Az első élményem lánnyal:

17 volt, én 20. Sosem voltam még lánnyal, Ő többel is, de nem mondtam el neki. Egyszerűen minden jött magától, mintha már ezer éve csinálnám, egyszerűen tudni fogod, hogy mikor mit és hogyan csinálj :)

Amúgy meg mindenkinek más a szex, nincs rá definíció, szóval elrontani sem lehet :)


21/L/L

2016. jún. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Csatlakozom a többiekhez. Csak ne görcsölj rá, ez működik, minden természetesen jönni fog.


Én 16 voltam, amikor az először voltam lánnyal. Kb ugyan ez a helyzet, ő már volt korábban mással, én viszont nem. Bár én nem mondtam el neki, másnap ő azt mondta, hogy nekem tuti nem ő volt az első, mert nagyon jó volt, akkor mondtam el neki, hogy nekem mással még nem volt.


Szóval csak lazán, minden jönni fog magától.

20/L

2016. jún. 9. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
14%

A 2-es biztos egyetemista lehet,ott hallanak hulye idegen szavakat ami mar reg lejart ,de itt eroltetik mert azt hiszik tanultak valamit..

Revelans,irrevelans...

Rohogok mint allat ezeken a hulye szavakon!

Csak magyarul? Tudnillik...

2016. jún. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!