Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak én leszek magam alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én leszek magam alatt amikor meglátok egy fiatal, jó kinézetű lányt és fiút együtt?

Figyelt kérdés
Nekem nem volt barátnőm, rossz érzés amikor meglátok egy fiút akinek szép formás tinibarátnője van.
2020. jún. 11. 18:20
 1/9 Noren1989 ***** válasza:
83%
Csak te.
2020. jún. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Vagytok még páran, de nem sokan szerencsére. A legtöbb ember nem irigykedik, meg nem fetreng a saját nyomorában, hanem tudatosan tesz azért hogy neki is legyen.

Ennyiben különbözöl azoktól akiknek van, semmi másban. Persze ilyenkor azzal jöttök hogy azoknak biztos van pénzük meg jól néznek ki, de nézz csak körül. Nem csak a gazdag és szép embereknek van párjuk. Van a csúnyáknak és a szegényeknek is.

Az viszont tény hogy senkinek nem röppen a szájába a sült galamb.

Amíg nem teszel érte csak irigykedsz meg gyk-n írogatsz, addig a helyzet nem fog változni.

2020. jún. 11. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
2., nagyon jo amit irtal, teljesen egyet ertek
2020. jún. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak te, hanem azok is akik frusztráltak. Ha egy nem helyes srác van egy csinos nővel nem érzed ugyanezt? Picsogás helyett inkább gondolkozni kellene hogy csinálta? Elárulom nem úgy hogy kesereg, hanem úgy hogy próbálkozott, udvarolt amíg meg nem hódított egy lányt.
2020. jún. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Én is mindig magam alatt leszek sajnos. Arra gondolok, nekem sosem lesz ilyesmiben részem és milyen jó a lánynak, hogy szép, minden fiú szép lányt érdemel.

Csúnya 21L

2020. jún. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60%
Én néha elképedek hogy egyes nők mit nem hajlandóak eltűrni, csak hogy a "menő"gyerek barátnői legyenek. Irigy?nem! Értetlen?Annál inkább. Jól mondta feljebb a haver, ne irigykedj, tegyél érte. Talán nem a Tiéd lesz a legszebb csaj a világon-legalábbis mások szerint- de elérheted azt hogy számodra a leggyönyörűbbé váljon. "Nem kell más csak szerelem" Most pedig eredj csajozni, és meg ne lássalak itt még egyszer itt picsogni!
2020. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Számtalan ronda nő és ronda férfi ismerősömnek volt, van párja! Hol a partnerük is egyszerű típus, netalán csúnya, olykor pedig valamivel vagy akár sokkal szebb náluk. Amióta világ a világ mindenféle párosok voltak már. Aki nem talál magának partnert, azok esetében nem másokkal van a probléma, hanem VELE! Nevezhetjük agglegénynek, vénlánynak, szinglinek, facérnak, incelnek, bárminek, minden estben az illetővel vannak problémák, még akkor is, ha próbálják másokra kivetíteni a gondjaikat.

A mai társadalom, gazdaság próbálja minél jobban megbecsülni ezeket a szingli embereket, hiszen ők a fogyasztói társadalom húzó szereplői. Akik tanultak, jól keresnek, ám önmagukon kívül másra nem kell költeniük, így jelentős mértékben szórják a pénzüket. Közülük kerülnek ki azok, akik a legtöbb luxuscikket vásárolják, akik a legtöbbet utaznak, akik a legtöbbet szórakoznak.

Az átlagos családos emberek takarékoskodnak, hónapról, hónapra élnek. Gyerekre költik a pénzüket, olcsó termékeket vásárolnak. Ők jellemzően a Tesco-ba, Lidl-be, Aldi-ba hordják a pénzüket. Olcsó autó, olcsó ruha, olcsó lakás, olcsó élelmiszer, olcsó élet jellemzi őket.

Itt nem arról van szó, hogy ki él jobb vagy teljesebb életet, a szingli vagy a családos, hanem arról, mindkét csoport más, más életmódot folytat, ami a gazdasági életre nagyban kihat. Az emberiség jövőjét a családosok jelentik, de ha mindenki családos lenne, nem működnek a jelenlegi társadalom, gazdaság. Tehát a politika és a gazdaság mindenképp próbálja ezt a mérleget egyensúlyba hozni, aminek eredménye, hogy nem változik a szinglik és a családosok aránya. Ezeket nagyon jól bevált módszerekkel lehet szabályozni. Az átlagembereknek fel sem tűnik, ill. nem tudatosodik bennük, hogy sakkfigurakén mozgatják őket. Születéstől fogva befolyásolják az embereket, mondhatni kampányolnak irányukba. Ha elégszer hallják a dolgokat már tudat alatt kialakítják a jövőjüket. Pistike már kisiskolás korában eldönti, hogy ő luxusautóval akar járni, szép nőkkel randizni, teniszezni fog és orvos lesz, ...mert látta a tévében, hogy ez milyen menő. Gizike pedig elképzeli, családja lesz, gyerekei, ő anyuka akar lenni... mert nagyon szép babakocsit és hajas babát kapott szülinapjára.

2020. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én csak magányosan érzem magam ¯\_(ツ)_/¯



F

2020. jún. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%
A mustáros kefír szagú testedet
2020. jún. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!