Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha spontán történik a dolog...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha spontán történik a dolog és nincs előtte lehetőség fürdeni, a fiúkat zavarja a punciszag?

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 23:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Rendszeresen tisztálkodok,így igazán érezhető "szag" nincs. Spontán amúgy sem szexelek,de ha tenném is az a természetes,szinte alig érezhető (nálam) illat nem hinném,hogy bárkit is zavarna.
2020. jún. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj nekem nokent ez a gyengem. :D nem tudom ugy elengedni magam, ha nem tusolok elotte. Jo, persze nem ugy kell elkepzelni, hogy ehhez gorcsosen ragaszkodok, mondjuk ex parommal megbeszeltuk, hogy talizunk (nem eltunk egyutt), elotte letusoltam, atmentem par ora mulva is siman oke a szex, ha nem csinalok semmi megeroltetot(edzes pl.) Es nincs nagy wc.. maskulonben irany a furdoszoba aktus elott.

Eddig ez mindenkinek retszett, hogy ilyen vagyok, volt aki kuncogott rajta, de inkabb igy legyen, mint hogy ne tudjam magam elengedni..

A ferfiakat amugy nem hiszem, hogy zavarja az ilyesmi, nekik is van egy illatuk, ez rajtad mulik igazabol, hogy mennyire tudod magad elengedni.. ha kucsit is zavar, nem ciki ezt megbeszelni a paroddal es venni egy gyors zuhanyt elotte, akar egyutt is. :)


27N

2020. jún. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem már ment rá kapcsolatom erre a parára. A lány minden alkalommal elrohant előkészíteni magát. Illat alapján be lehetett azonosítani az Avon termékpalettáját ízre pedig mintha egy szappantartóba nyaltál volna bele. Kértem, hogy ne csinálja, vagy tiszta vizet használjon. Teljesen padlóra tette a libidóm. Hidd el, egy egészséges ápolt punci órakkal a fürdés után is tökéletes.
2020. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
32%
Hmm, fincsi sajtos cheetos. :p
2020. jún. 12. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Fhaszt!!! 😃
2020. jún. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Megöli a spontaneitást, ha minden aktus előtt irány a zuhanyzó. Téged sem zavar az ő illata, nem? Vagy ha feszengsz emiatt, egyszerűen csak ne legyen orális szex.
2020. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!