Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy amikor nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy amikor nem vagyok itthon, és nincs lehetőségem rá van kedvem masztizni, de amikor itthon vagyok és tudnék, egyàltalán nincs kedvem?

Figyelt kérdés

2020. máj. 2. 00:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy pont az izgat fel, hogy máshol csináld. Nekem is volt már munkahelyen... izgi volt.
2020. máj. 2. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert amikor otthon vagy egyedül akkor nem érnek olyan impulzusok amik felizgatnának és/vagy már "unod" a csak masztit.
2020. máj. 2. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 érdeklődő35 ***** válasza:
73%
Nő vagy és mindíg mást szeretnél, mint az épp adandó lehetőség....ez fokozódik menzesz idején
2020. máj. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok, nem szeretnék más helyen masztizni, és abban, hogy egy sztrádán megyek autóval, abban mi az izgató? Nem mindig szokott ràmjönni, de gyakran.
2020. máj. 2. 00:52
 5/5 anonim ***** válasza:
No vagyok, ferjjel osszezarva. Amikor elmegy egy orara, es tudom, hogy most, egyszeruen lehervadok. Igy akkor probalkozom, mikor alszik, de mikor ramjon, en is korona elott nem voltam otthon pl.
2020. máj. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!