Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sikerült már valakinek kigyógy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült már valakinek kigyógyulnia a szexfüggőségből?

Figyelt kérdés

Vallásos, spirituális hülyeségek nem érdekelnek. Azt hittem együtt tudok élni vele, de rá kellett jönnöm, hogy nem megy.


Egy olyan ember vagyok, akinek a szex a benzin ahhoz, hogy nagy lángon égjen. Ha megvan a napi 6-8 szex, akkor kiegyensúlyozott vagyok, üzletelek, csinálom a pénzt, csak ezt a nő úgy éli meg, hogy nekem csak erre van szükségem és előbb-utóbb kihátrál a kapcsolatból mert mindig olyan nőket találok, akik ennél többet akarnának. Hiába van nekik akármennyi orgazmusuk, sivárnak érzik a dolgot, vagy nem tudom.


Ha viszont nincs senkim, akkor csak számolgatom a millióimat, a korai nyugdíj már megvan, a high-life életstílus meg olyan távolinak tűnik még, hogy nincs motivációm semmit csinálni.


Prostituáltakkal elvből nem foglalkozom. A példaképeim meg olyanok, mint pl. Warren Buffett, nem szeretem a hivalkodást, nem érdekelnek a státusszimbólumok. Az meg főleg nem, hogy ezzel csajozzak, éppen elég gond, hogy mindegyik nő tudni akarja egy idő után, hogy miből élek, miből van pénzem ha nem dolgozok sehol...


Egyébként nem iszom, nem dohányzom, nem is drogozom, ez az egy függőségem van, de ez nagyon erős...


Volt valaki hasonló helyzetben, akinek sikerült kigyógyulnia teljesen a szexfüggésből? Ha igen, hogyan?



2020. jún. 12. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

persze a szerencsejáték, drog és egyéb függőségek megmentettek

hála nekik mára már nem vagyok szex függő

2020. jún. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Az nem függőség, nem kell kigyógyulni belőle. Örülj ha sokszor megy, lesz az még igy se. Majd akkor bánni fogod ezt a kérdést.
2020. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Amikor lefeküdtem az 50. pasival rájöttem, hogy szánalmas vagyok. Egyik napról a másikra elhatároztam, hogy megváltozom. Lassan 8 hónapja nem szexeltem és nincs kapcsolatom. Boldog vagyok így is. Minden csak fejben dől el! 29N
2020. jún. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
Ez a duma bejön bárkinek? Elég ovis színvonal :D
2020. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
31%

A szex egy természetes, alapvető biológiai igény. Ez nem szexfüggőség, csak szimplán magasabb a libidód (nem egyforma az embereké). Keress olyan párt akinek szintén hasonlóan magas az igénye.

Ja és ehhez már megbocsáss de kicsit vegyél vissza az arcból, ha normális nőt szeretnél akkor ne az anyagi javaiddal kérkedj, mert azzal max. golddiggert találsz aki csak a pénzt látja benned.

2020. jún. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, de azok hidd el hogy nem fogják ezt a kategóriát olvasgatni.
2020. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!