Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy alapjáraton zárt és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy alapjáraton zárt és komoly kapcsolatban benne lennétek hármasban ? Akivel volt már ilyen milyen hatással volt a kapcsolatukra?

Figyelt kérdés
Párom egy ideje meg szeretném kérdezni lenne-e kedve hozzá, de félek milyen hatással lenne a kapcsolatunkra. 19L
2020. jún. 12. 20:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen,benne lennék.
2020. jún. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én benne lennék, de ha felhoznám barátnőmnek már szingli lennék. :D


27f

2020. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
Nem, mert ahol hárman vannak, azt már nem lehet komoly kapcsolatnak nevezni.
2020. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet. A részleteken múlna. pl hogyan kérdezed, mi a sztori.
2020. jún. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Belemennék igen.


25F

2020. jún. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
47%

Nem olyan biztos az, kedves 2. válaszoló, hogy már nem lennél az övé, ahogy a kérdezőnek sincs feltétlenül oka aggodalomra, nekem 18 évesen az akkori életem szerelme folyton a barátnőmet emlegette, hogy miért nem hívjuk meg őt is hozzánk, az ágyunkba, és én nevettem rajta, nem történt meg, de el tudtam volna akkor is képzelni, meg most is el tudnám képzelni hármasban, és pláne, ha te vagy a lány: a fiúk sokkal inkább álmodoznak arról, hogy két lánnyal, amire vszeg nem is lenne ellenvetése a párodnak sem, az már egy más kérdés, hogy ahhoz mit szólna, ha úgy gondolnál hármasra, hogy még egy pasit bevinni a kapcsolatotokba, az érthető, hogy abba tán kevésbé lelkesen menne bele. Szerintem ne félj beszélni vele erről!


Amúgy én szerintem azért nem mentem bele akkor, mert a legjobb barátnőmet azért mégsem vontam volna be a párkapcsolatunkba, de mondjuk más lányt szívesen és beszéltünk is róla (hát még másik fiút! :D ), hogy ha találunk olyan lányt, aki mindkettőnknek tetszik, akkor miért is ne? :)


Nekem még nem volt ilyen kalandban részem, ám voltam nyílt kapcsolatokról szóló előadásokon, és meg is ismertem hármas kapcsolatban élő barátokat, érdemes ezek dinamikájáról informálódni, mert nagyon sok érzékenység kell hozzá, pl. fontos az, hogy a harmadik fél ne ébresszen féltékenységet egyikőtökben sem, ergo szilárd kapcsolatot kinyitni nagyon nagy szilárdságot kíván, és nagyon fontos tisztázni a viszonyokat, a szerepeket, hogy ne legyenek félreértések, már ha bejön az alá- meg fölérendeltség játéka is pl.... Ti pl. mióta vagytok együtt?


Mi is beszéltünk ennek lehetőségéről az én emberemmel, de még nem tartunk ott, még nem elég erős a kapcsolatunk így egy másfél év után, még mindig nem lakunk együtt pl., de én simán belemennék, örömmel csatlakoznék is párhoz és a mostani kapcsolatomat is szívesen kinyitnám vérfrissítésként. :) (privátban írt üzenetekre nem válaszolok)

2020. jún. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
66%
Nálunk ez megtörtént, jól sült el. N
2020. jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha normális a pasid, akkor a kérdés feltevése nem lesz hatással a kapcsolatra. A szex már más kérdés. Tisztázni kell néhány dolgot. Fiút vagy lányt akarsz 3nak, mindenki mindenkivel csinálhatja vagy csak téged kényeztessenek ketten, ha pasi a 3. akkor bedughatja-e neked, szádba élvezhet-e, mi az amit a pasid megengedne vagy szeretne. Ezek persze mind menet közben változhatnak, tehát oda kell figyelni és mindenképpen jeleznie kell annak, akinek nem tetszik valami. Nekem volt ilyenben részem. 2 pasis és 2 nős is, a feleségemmel. Semmilyen negatív hatása nem volt.
2020. jún. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

a pasik előbb benne vannak a 2 nő+ 1 pasi felállásban,

szóval ha felveted a pasidnak, lehet komolyan lelkesedni fog

én viszont tuti nem mennék bele ilyenbe

N

2021. jan. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!