Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti a párkapcsolataitok többség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti a párkapcsolataitok többségében/jelenlegi párkapcsolatotokban olyan emberrel jöttetek össze aki alapjáraton az ideálotok?

Figyelt kérdés
Tehát volt egy elképzelésed, hogy neked az izmos férfi/vékony nő jön be és csak ilyennel jöttök össze ? Vagy annak ellenére, hogy a vékony nők jönnek be jártatok végül ducibbal ? 24/F

2016. febr. 2. 14:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem pont az ideálom, de van amiben megegyezik. Az inkább jellemző, hogy úgy választok, hogy milyen ne legyen. Pl a barna szemű, extra szőrös, barna bőrű pasikat egyből kizárom. 25L
2016. febr. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy egy nőnek legyen hosszú haja, és szép pofija, ezt leszámítva nálam nincs olyan, hogy ideál. Szinte minden barátnőm máshogy nézett ki eddig, valamelyik vékonyabb, valamelyik husibb, valakinek nagy melle volt, valakinek kisebb. Nálam nem ezek a döntő tényezők, sokkal inkább az, hogy milyen személyiség valaki.
2016. febr. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi, remélem maradandó kapcsolatomban, az ideálommal jöttem össze. és nagyon jó érzés belegondolni, hogy akivel vagyok, annak még 6 év után is mondhatom, hogy gyönyörű, nem muszéjból hanem tiszta szívemből.


Viszont!!

Évek kellettek hozzá ameddigre rájöttem, hogy mi az ideálom :)

De én legalább rájöttem, mert sok pasi nem azt keresi akihez ösztönösen vonzódik, hanem olyan csajt szeretne aki a közizlés szerint szép, vagy elfogadott.


Nekem sosem jött be a vékony, kismellű, fehérbőrű, fokhagymageresz seggű, szőke reklámideál.( azért hozzáteszem hogy a ducik sem :)

2016. febr. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Eddig még soha nem az ideálommal jöttem össze. :)
2016. febr. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Belsőre pont olyan, amilyet akartam, külsőre is nagyon vonzó, még akkor is, ha egyébként nem így írnám le az ideálom.


Az egy dolog, hogy egy képen mi tetszik. :D

Például ő se fotogén, fényképen elég gázul nézett ki, de gondoltam egye fene, egy randit megér, annyira jól elbeszélgetünk.

Aztán élőben leestem a tűsarokról, hogy húúú, ez a pasi kell nekem! Tömény férfiasság.

2016. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyedül a magasság stimmel, mivel 180 centis nőként nem szeretem, ha a partnerem kisebb nálam. A többi mindig változott, hiába van ideálom :D sose az volt.
2016. febr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :D
2016. febr. 2. 16:57
 8/11 anonim ***** válasza:
nem. sőt, az elején nem is tetszett.. csak elcsábított szóval így jártam. 23L
2016. febr. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Mindkét barátnőm magas (178-180 cm), dús barna hajú, vékony/átlag/sportos (ezek mind egyben, nem tudom jobban körülírni :D) alkatú, hosszúkás arcú, sötét szemű, átlagoslány-stílusú volt, ami kb az ideálom. De többféle hajszín, hajstílus, magasság (180, 190, 195), szemszín is bejön.


24/F

2016. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Volt olyan, hogy nem az ideálommal voltam, nem is voltam oda érte igazán, hamar vége lett. A jelenlegi párom és két exem is "egy kaptafa". Félreértés ne essék, nem hasonlítanak egymásra, de mindnek: világos szeme van (két ex: kék, zöldes kék, jelenlegi: zöld), kis szakálla és rövid barna haja.

Szóval nekem ez az ideálom. Érdekes, barna szemű pasira nagyon ritkán mondom hogy jóképű.

2016. febr. 4. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!