Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon nagy méretet kedvelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nagy méretet kedvelő lányok, ez nektek megfelelő méret?

Figyelt kérdés

Most olyan nőkre gondolok, akik a legnagyobb ribik a városban és itt a gyakorin, mert nekem a nagyon perverz csajok jönnek be akik nonstop dugni akarnak.

A farkam 16/4.3 cm, hossz/átmérő. Na mit szóltok elég lenne? NE kegyelmezzetek imádom a luvnyákat.



2020. jún. 13. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
De az csak atlagos nem nagyon nagy xdddddddd
2020. jún. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
85%

1.Nem vagyok ribi, de ez a méret átlagos.


2. Attól hogy valaki perverz, még nem lesz r*banc. Az más.


Hány éves vagy? Mondjuk ezt jó lenne egyébként tudni, mielőtt privátokat vársz.

2020. jún. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
28 vagyok és szerencsére eddig 3 nőt megdöngethettem életem alatt, de kíváncsi vagyok a legnagyobb ribik mit szólnak rá!
2020. jún. 13. 12:10
 4/13 anonim ***** válasza:
74%

16 centi mióta nagy?

Enyém mellett kiröhögnének a nők

2020. jún. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nagyon több nő nem is lesz az életedben, hogyha így állsz hozzájuk,hogy r*bancok.


A r*banc valóban nem egyenlő a perverzitással. Állíts a stílusodon vagy töröltetem a kérdésed és a profilod is!

2020. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
90%

Kisebb farkú pasi kérdést tesz fel: jajj, ne aggódj, 13 cm az átlag!

Nagyobb farkú pasi kérdést tesz fel: nehogy elszállj magadtól, 16 cm az átlag!

Döntsük már el, mi van.

2020. jún. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az egyik nőt úgy húztam meg küldtem neki képet a farkamról, ő a puncijáról és másnap az ágyában voltam akár hiszed akár nem. Ha te ennyire pap nő vagy meg rendes nem hozzád szól a kérdésem és ne fenyegetőzz oké? Badoon-n és ő is csak szexet akart semmi mást.
2020. jún. 13. 12:18
 8/13 anonim ***** válasza:
79%

Hát nem fogok hazudni, nem azt mondom, hogy kicsi meg nem éreznék belőle semmit, mert nyilván nem igaz, de azért én a nagyobbat preferálom (18+ hosszra, 4,5+ vastagságra). Ez még azért egyáltalán nem számít (nagyon)nagynak. Én is inkább átlagosnak nevezném. A 13 centi már az átlagosnak az alsó határa, azért ne legyünk álszentek sem. Használható, élvezhető azzal is egy szeretkezés, nyilván nem (csak) ettől függ, de azért feleslegesen hízelegni sem kéne. Mintha valaki az én B-kosaras cicimről elkezdene áradozni, hogy hű, milyen szép nagy és mittudomén. Nem vagyok hülye én sem, tudom, hogy nem nagy méret, de cserébe nem is várom el hogy a mérete miatt ájuldozzon valaki, de ez még nem jelenti, hogy ne lennének formásak, megfelelőek a célnak és az adott személynek aki nézi őket. Ugyanezt gondolom az említett centis péniszekről.

Megjegyzem mondjuk nem vagyok ribi meg luvnya meg egyik sem a felsorolt jelzők közül, lehet ez a baj.

2020. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
61%

Vegyél vissza az arcodból! Az enyém hosszabb és vastagabb, mégse vagyok elszállva magamtól!

A méret nem minden! Azt tudni is kell használni! F.

2020. jún. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem hangyafhasznyival rövidebb ennél (nem nyomom be semeddig, nem úgy, mint sok kretén, akinek úgy lesz max. 17-18 itt, hogy csontig nyomva méri) , vastagságra ugyanennyivel vastagabb a tiédnél, mégsem volt soha panasz rá, sőt...😃
2020. jún. 13. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!