Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti látjátok a barátnőtök...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti látjátok a barátnőtökön, párotokon, feleségeteken ha elélvez szex közben?

Figyelt kérdés
Három év után már fontos lenne észrevenni nem? Vagy tudni hogy mikor megy el a lány

2020. jún. 13. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Ezt hogy nem lehet azonnal észrevenni? Már az első szexnél egyértelmű volt.
2020. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Lachesys ***** válasza:
97%
valamit elég rosszul csináltok oO egyrészt hogy nem veszed észre az is furcsa, de hogy nem vele beszéled ezt meg hanem kiírsz ide egy kérdést... na szóval erre a kommunikációra gyúrjatok rá, mert ez így nem lesz hosszú távon gyümölcsöző egy kapcsolat.
2020. jún. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
69%

Hát, amikor el megy a csaj akkor rángatózik, vonaglik erőteljesen, reszket, remeg, van aki őrjöng Stb.. Minden nőnél más, de észre lehet venni.

Szóval szerintem te még nem tudtad a csúcsra juttatni, ha nem tűnt fel. Xd

2020. jún. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Semmi baj a kommunikációnkkal, megbeszéljük, amúgy én a lány vagyok. Csak arra voltam kíváncsi hogy ez természetes e hogy még mindig nem veszi észre?
2020. jún. 13. 21:59
 5/12 Lachesys ***** válasza:
88%
hát ezt neked kéne tudni. ha csak fekszel mint egy darab fa és még csak nem is nyögdécselsz akkor nem annyira furcsa. de ha sikongatsz és eltorzul a fejed mint a legtöbb nőnek akkor lehet a látásával vagy hallásával van a probléma :D
2020. jún. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Vicces vagy tényleg 🤣 egyértelmű jeleket adok szerintem, és nem játszom a darabfás dolgot, szerintem úgy nem is lehet élvezni..
2020. jún. 13. 22:11
 7/12 Lachesys ***** válasza:
68%
de akkor mégis hogy nem látja??? de most komolyan. nem látja hogy sikoltasz és ha nyal épp akkor azt hogy ritmikusan összehúzódik a hüvelyed vagy nem érzi az ujjaival ha ujjaz? mert jó óvszerben mondjuk nem érzi... de én tényleg nem tudom elképzelni hogy ezt hogy lehet nem észrevenni.
2020. jún. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
82%
#6. Nem látja, mert nem ért még biztos tetten. 😃
2020. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Aki sikongat orgazmus közben az 99% megjátsza.
2020. jún. 13. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 abszolút így van.. Vagy talán ezért nem látja mert nem síkongatok? Kielvezem a pillanatot
2020. jún. 13. 22:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!