Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Már nagyon rég voltam az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már nagyon rég voltam az alkalmi partneremmel, múltkor írtam neki, de azt mondta, hogy majd megbeszéljük. Azóta nem beszéltünk. Nagyon ri&@ncnak tartana ha újra ráírnék?

Figyelt kérdés
2020. jún. 13. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne írj rá, nem akar tőled semmit. Ha akart volna, akkor már rég keres. Nézz másik partner után.

N

2020. jún. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ha dugni akarna, keresne ő is. Keress másik partnert.


27f

2020. jún. 13. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne alázkodj meg. A hülye is tudja h csak lekoptatott tégrd, ha akart volna veled talizni akkor megbeszéli veled mikor írtál neki.
2020. jún. 13. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem egy halványabb utalást még megér a dolog (hátha tényleg csak elfelejtette) de ha már nem megy akkor nem kell erőltetni - hisz itt vagyok én is :)
2020. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Ezek utan egyertelmu, hogy valamiert nem akar. Jo lenne, ha rbancnak tartana, de inkabb piocanak.

Ha keresni akar, magatol fog.

2020. jún. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Írhatsz neki nyugodtan, de attól még betett "raktárba". Ez egyértelműen lerázós duma, arra utal, hogy maradj nyugton majd ő keres ha akar valamit (de most nem akar mert pl. van neki más alkalmi partnere akivel jobban érzi magát). Inkább keress olyan pasit aki nem ráz le, hanem ugyanúgy akarja. Nehogymán' alkalmi partnert ne találj kedvedre valót!
2020. jún. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Pedig nagyon nehéz ám!

2020. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!