Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha nem élvezte az alkalmi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem élvezte az alkalmi partnerem akkor lehet hogy a péniszem mérete nem felelt meg neki?

Figyelt kérdés

Korábban már volt olyan hogy nagyon élvezte velem a lány.

De legutóbbi lány nem élvezte velem. Lehet hogy azért mert neki nem volt elég a 14-15 centi?


2019. febr. 9. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Különbözőek a szexuális igények. Nem hinném,hogy a mérettel van baj, mindenkinek nem jöhet be a másik.

Ha mégegyszer együtt lesztek és akkor is ezt érzed, akkor vagy beszéljétek meg, vagy hagyd, nem illetek össze.


De figyelj az igényeire, és arra,hogy mire reagál pozitívan. Bár ha sorozatosan alkalmi kapcsolataid vannak ezt nem kell mondanom.

2019. febr. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Meg is válaszoltad a kérdésed.
2019. febr. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy szar a technikád
2019. febr. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Attól hogy nem ment el, simán élvezhette veled az együttlétet.

Én is voltam már így, hogy minden nagyon jó volt, de a pasi elment bennem, abbahagyta, és én már így nem készültem ki, de ettől még nagyon jól esett az egész.

Próbáld ki vele mégegyszer.


N

2019. febr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!