Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nő szub, az bejön a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő szub, az bejön a férfiaknak? Hogyan alakulhat ez ki? 22L

Figyelt kérdés
Lehet más a háttérben, vagy szimplán csak ez izgat?
2020. jún. 13. 23:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem jön be. De sokaknak igen.
2020. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a dominánsaknak bejön


engem pl a DS ág izgat, de sokaknak ugye csak erotikus téren jön be, vagy csak az ágyban, engem azon túl is


tehát nem mindenkivel passzolnak az igények


F

2020. jún. 13. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%

Nekem nagyon bejön, mert erősen domináns vagyok.


Lehet okokat kutatni, elemezni, múltbeli dolgokat feltárni, de alapvetően vagy benned van a vágy, vagy nincs. És az is változó, milyen a mélysége.


Nem elemezgetni kell, megélni! (Nem ajánlat volt!)


F, 42, dom

2020. jún. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, h én csak szexben vagyok szub.
2020. jún. 13. 23:22
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem nem szexben jön be.
2020. jún. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bizonyos szinten bejönne, de van ami sokkal jobban szóval igazából én magamtól nem igényelném, de ha a barátnőm szeretné majd akkor benne lennék.
2020. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
58%

Jellemzően az olyan férfiaknak jön be a szub nő igazán, akik szakmai életükben elnyomottak.


Sajnos a nőknél ez a vágy tök általános, nők kikövetelik a kemény bánásmódot, pedig ezt nyújtani nem kényelmes. Meg a mindennapokban a létért folyó versenyben sikeres férfi nem a nőjével akar keménykedni.


(A másik véglet a szakmailag szupersikeres, nagyhatalmú férfiak, nekik jellemzően az a perverziója, hogy a nőkkel ápoltatják le magukat keményen, mert őket a köznapokban senki sem tudja bántani, ezért az izgató nekik, ha bántják őket.)

2020. jún. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
89%
Nekem a normális jön be ):
2020. jún. 13. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
69%
A domináns férfiaknak jön be. Az okok mindig egyéniek és túlságosan sokrétűek lehetnek ahhoz hogy egy "azért vagy szub mert..." típusú mondattal le lehetne írni. Bár nem lehetetlen feltárni az okait, de az egy hosszú-hosszú út, folyamat eredménye.
2020. jún. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha csak a szexben az bejön, de a való életben nem szeretem az egymás alá fölé rendeltséget.


27F

2020. jún. 13. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!