Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom h a férfiaknak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom h a férfiaknak bejön e a nemi szervem illata?

Figyelt kérdés
Én szerintem nem vagyok büdős de néha elég édeskésnek érzem. Vagy egyén függő ez is kinek jön be az illatom?
2018. dec. 30. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Meg kell őket kérdezni! Használd ki az időt, míg várod a metrót! Biztosan lesz jelentkező.
2018. dec. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Küldj illat mintát.
2018. dec. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Illatminta nekem is jöhet! Valami megosztó oldalra tölts fel belőle én meg letöltöm és megszagolom!
2018. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
5%
Nehéz kérdés, mert az sem jó ha megkérdezed. Én tuti nem mondanám meg az igazat ha baj lenne vele, mert nem akarnék bunkó lenni.
2018. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Megszagolom és megmondom!
2018. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
Én is féltem és most is félek hogy páromnak éppen kellemes e lent lennie vagy menekülne csak nem akar taplo lenni. Régen akikkel együtt voltam azt mondták imádják a puncim de van amikor tényleg más az illata és valószínűleg a ruha anyaga a fürdés ideje az étkezés stb minden befolyásolja szóval sosincs ugyanolyan szaga és íze mint a spermanak se.
2018. dec. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha édeskés, akkor lehet hogy cukorbeteg vagy, nem ártana megnézetned magad orvossal.
2018. dec. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
83%

Én 8 évig voltam együtt egy pasival, soha nem tette szóvá, hogy nem tetszene az illatom., aztán a kapcsolat végén azt mondta büdös(!!!), amit 8 évig egyszer sem mondott, igaz akkor már bőven csalt és mindennel sértegetett, nem tudom tényleg így gondolta e vagy csak belém akart rúgni még egyet.

A lényeg, hogy azóta eltelt több mint 3 év és senkit nem engedek magamhoz emiatt...szóval nem tudom tényleg büdös e vagy sem, de nagyon szíven ütött.

Igényes vagyok, járok nőgyógyászhoz, tisztálkodok rendesen, használok intim lemosót...

2018. dec. 30. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Az illat a mosakodàstól eltelt idő múlàsàval fordítottan arànyos. De szépen megfogalmaztam
2018. dec. 30. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
45%

9es jó nagy hülyeséget mondtál!

kb 1000ok határozza meg a fürdésen kívül.

2018. dec. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!