Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hosszabb távon ez nem egészség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb távon ez nem egészségtelen? (Durva téma)

Figyelt kérdés
A barátnőm nemrég bevallotta hogy orgazmusa szokott lenni a fájdalomtól. Nagyon nehezen beszélt erről mert félt hogy mit szólok. Szóval arra kért hogy mindenféle dolgokkal (öv, kábeldarab, lovaglópálca) csapkodjam a punciját és a popsilyukát. Én kicsit féltem tőle mert az emberben alapból benne van hogy nem akar fájdalmat okozni. De belementem. Az elején csak simán fáj neki, de kis idő múlva átvált a dolog. Aztán szinte minden csapás után 10-20 másodpercig remeg az egész teste. Ilyenkor már szinte vérvörös a puncija. Néha kicsit be is pisil. Aztán utána meg alig tud lábra állni. Van hogy a karomban viszem ki és beleteszem egy kád hideg vízbe. Jellemzően pénteken csináljuk, mert aztán egész hétvégén nem vesz alulra semmit mert olyan érzékeny hogy kényelmetlen neki. Én aggódok érte. Nem is izgat, de neki megteszem mert látom hogy élvezi. A kérdés az hogy hosszú távon lehet-e bármilyen baja. (Kemény tárgyat nem használunk) Egyébként a normál szexet is élvezi, csak erre is van igénye. Lehet ettől baja?
2020. jún. 14. 09:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
90%
Ha ésszel csinalod akkor nem fog gondot okozni. Merülj el a BDSM világában, nézz videókat, olvasgass róla és mindenekelőtt beszélj vele erről, hogy pontosan mik jönnek be neki és milyen mértékben.
2020. jún. 14. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
84%

A videókkal azért csak okosan, mert sokan elég durván csinálják és nem biztos, hogy élvezné a barátnőd, vagy akár tartósabb lehet.


Még kipróbálhatjátok a csipeszt, akár súlyokkal. Simán tenyérrel, eszközöket tágításhoz...


A lényeg, hogy ha ésszel csináljátok, akkor nem lesz baj.

2020. jún. 14. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
77%
Azért jót nem tesz neki, biztos, néha azért belefér, ha tényleg ez tetszik neki. Mondjuk nekem már az is nehéz, mikor arra kér egy lány, hogy fogjam le erősen szex közben, nem tudok durván bánni egy nővel.
2020. jún. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
66%
Ez nagyon durva... Szerintem gond lehet ebből a végén, érdemes lenne elmennie egy szexuálpszichológushoz. Ez kb. olyan, mintha én azt szeretném, hogy egy mezítlábas nő ott rugdaljon különböző technikákkal. (F)
2020. jún. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
67%
En meg azt elvezem, ha megalaznak es iranyitanak. Nem egeszseges nyilvan, de baja nem lehet belole a baratnodnek, ha ezen a ponton megalltok es ekkora merteku fajdalmat okozol csak neki. Meg amugyis a test regeneralja magat, ha nem hagy nyomot akkor nincs gond. Durva, h milyen szintu orgazmusa van ettol. Bar en is hasonlot elek at amikor megalaznak. 21/F
2020. jún. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Beszélgettünk erről. Más durvább dolog nem érdekli. Kikötözés sem. Anál sem. Csak ezt élvezi. Azt mondta egyszer még kipróbálná csalánnal. Azt megígértem neki hogy kipróbáljuk. De mást nem említett. Pedig mondtam neki hogy én nyitott vagyok. De amúgy a szexuális életünk tényleg nagyon jó és intenzív. Csak emiatt a dolog miatt aggódok. Vagyis az ő egészsége miatt. Mert olyan erősen szereti, ami pl nekem a karom is fájna. Az meg ott extra érzékeny terület.
2020. jún. 14. 10:15
 7/24 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem add meg neki, amire vágyik. Egy nagy pofontól, engem is egy hajszál választ el hogy elélvezzek. Ne érezzétek magatokat rosszul, nem kell semmilyen pszichológushoz menni. Nem ő az egyetlen, aki erre izgul, nem is az első és nem is az utolsó. Arra figyeljetek, hogy maradandó, véres sebet ne okozzatok. A heti 1 nem is sok belőle.
2020. jún. 14. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Egy kicsit megnyugodtam.
2020. jún. 14. 10:38
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Fú, az aberrált mindenetek! Te se vagy normális, ha ebbe belementél. Aztán majd valami baja lesz, és mész a dutyiba, mert szarrá verted a nemi szervét.
2020. jún. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
95%
A csalánnal inkább ne. Az alapvetően égő, viszkető érzést okoz, nemhogy azon az érzékeny területen.
2020. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!