Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az valóban egészségtelen ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az valóban egészségtelen ha valaki nem szexel?

Figyelt kérdés

Vagy csak humbug? És szexmániás társadalmunk találta csak ki?

Én például nem jutok elég szexhez, azt jelenti, hogy egeszségtelen vagyok testileg, mentálisan stb?

Hamar meg fogok halni meg ilyenek? :)


2018. jún. 15. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább azt mondanám hogy a szexnek van egy csomó pozitív hatása a szívműködésre, az boldogsághormonok szintjére, prosztatára, stb. Tehát ha valaki nem szexel, akkor ezek az előnyök elmaradnak, de az egészségben a genetika is fontos...
2018. jún. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ha valaki sportol helyette az semmit sem ér?
2018. jún. 15. 10:23
 3/9 anonim ***** válasza:
De, azt az előbb kihagytam, hogy van lehetőség, hogy úgymond kompenzálja az ember azt, ami kimarad. Erre rendkívül alkalmas a sport.
2018. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem maga a szex a lényeg hanem a rendszeres orgazmus, az hogy azt szexel éred el az nyilván jobb, viszont nem feltétlen muszáj, a lényeg az orgazmus átélése.
2018. jún. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4

De ez sem pontos, mert a férfira biztos más hatással van, ha maszturbál, mintha nővel szexel

2018. jún. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

4,5


Elvileg az ejakuláción van a hangsúly nem? Az ami biztosítja a prosztata egészségét.


Ha nem szexelsz ám sok önkielégítést végzel akkor ugyanaz a jótékony hatása van nem?


Én egyedül a boldogsághormonok szintjében látok különbséget szex és maszturbálás között. Igazi szex után jóval emelkedettebb hangulatban van az ember mint egy kiadós recska után.

2018. jún. 15. 19:45
 7/9 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint pontosan úgy van ahogy mondod kérdező,

anatómiailag nincs nagy különbség, max mentálisan számít.

2018. jún. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak keressetek rá a google-ben a maszturbálás káros hatásaira férfiaknál szex helyett. Akár angolul is. Listányi rossz hatása van.
2018. jún. 16. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8


Akkor melyik előnyösebb? Nem szexelés miatt lenni egészségtelen vagy nem maszturbálás miatt lenni ugyanez?

Én az utóbbit választanám mivel mégiscsak élvezetesebb úgy élni. Tudod van akinek nincs lehetősége szexelni, ezért nem elvárható hogy egészséges nemi életet éljen.

2018. jún. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!