Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez eleg lehet vagy hosszutavon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez eleg lehet vagy hosszutavon elhagynatok vagy megcsalnatok?

Figyelt kérdés
Ha van egy ferfi akit szerettek de sajnos akarmit tesz nem birja sokaig a szexet. De ha elotte mindig szajjal meg ujjal kielegit annyira, hogy legyen orgazmusotok vele maradnatok, vagy hianyozna megis csak a penisztol valo orgazmus?
2020. jún. 14. 16:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha törődik velem és van orgazmus is, miért hagynám el? Főleg, ha szeretem? Á
2020. jún. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

Péniszül nincs orgazmusom. De azért szeretem. Ha rendesen meg vagyok ba...szva.. szóval egy intenzív 10-15 percet bírjál már ..

Ha nem megy akkor lapát ..

2020. jún. 14. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Előbb utóbb megöli a kapcsolatot szerintem. 19/L
2020. jún. 14. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
hat az elso menet ilyen 5-10 perc korul ha normal tempo ha begyorsulok vagy durvulok akkor 1 perc sem utana. majd keves szunet utan a masodik mar tobb es igy tovabb az osszes tobb mar megy 4-5 is egymasutan csak kell a pihenes.
2020. jún. 14. 17:03
 5/10 anonim ***** válasza:
2es vagyok ezzel nincs gond
2020. jún. 14. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem lenne elég. Szájjal, ujjal engem nem lehet kielégíteni. Hozzáteszem, nincs orgazmusom soha, ettől függetlenül hiányérzetem van, ha nem vagyok jól megdugva. Emiatt nálam nem jöhet szóba, aki nem bírja hosszan vagy legalábbis nem bírja ütemesen, mert mindig meg kell állnia, nehogy elmenjen.
2020. jún. 14. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
4-5 5-10 perces menet? Miről beszélsz? Hát én összetenném a két kezem érted. Főleg, hogy teszel is azért, hogy nekem is jó legyen.
2020. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7* hany eves vagy? :D ha 20-28 kozott osszeteheted :D Ezek szerint akkor van roszabb is. vagyis tudom, hogy van de ezt meg elfogadjak igy.
2020. jún. 14. 22:29
 9/10 anonim ***** válasza:
28 vagyok.
2020. jún. 14. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én 30-60 percet szoktam szexelni és én egyszer megyek el a végén, de addig a csaj 3-4x. Ha egyéjszakás vagy friss a csaj akkor 3-5 óra szokott lenni mert akkor kiélvezünk mindent és akkor kb 3-4x megyek el én is.

Biztos van olyan izgató testű nő akivel sokkal többet élveznék el vagy kevésbé bírnám de minden eddigi csajom vonzó volt szexuálisan és isteni volt velük lenni.

35F

2020. jún. 15. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!