Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet úgy szexpartnerem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szexpartnerem ha nem gumival védekezek?

Figyelt kérdés
Sajna érzéketlenné válik es lelankad!

2020. jún. 14. 17:21
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nőként nekem is sokkal jobb, intimebb gumi nélkül. Volt már olyan szexpartnerem, aki egy idő után felvetette, hogy gumi nélkül, belementem nagyon jó volt, de sajnos elhagyott. Őszintén mi kell még nektek, ha így sem jó? Ezek után már csak std teszt után vagyok hajlandó szexelni és gumiban.
2021. okt. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
29%
Beszéld meg, hogy úgy védekeznél, hogy beleereszted az ondód, majd pisiddel kimosod a punciját.
2023. jan. 31. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

"s ha megbízható a partner akkor egy szűrés után mehet gumi nélkül is."

Honnan tudod, hogy megbízható?

2023. febr. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Most így belegondolva, ha én nem ragaszkodtam volna a gumihoz, akkor igazából az eddigi barátság extrákkal kapcsolataimból mind benne lett volna gumi nélkül is. (Pedig csak 1 szedett fogamzásgátlót.) De én nem akartam lutrizni gyerek becsúszással (betegségektől nem igazán tartottam, mert az ilyen kapcsolataim többsége olyan nőkkel volt akik előttem csak 1-2 férfival voltak összesen.) Bár azt nem tagadom, hogy a 20as éveim elején még kevésbé paráztam a gyerek témára, így olyan előfordult hogy gumi nélkül kezdtük, és menet közben került fel. Viszont csak hogy némi tanulságot is megosszak, az egyetlen aki gyógyszert is szedett, és akarta hogy gumi nélkül menjen (de én ragaszkodtam a gumihoz akkoriban már az elejétől), nos ő pont terhes lett úgy, hogy állítólag szedte a gyógyszert. Egyedül a gumihoz való ragaszkodásom miatt úsztam meg egy apaságit, mivel így egyértelmű volt hogy az akkor alakuló kapcsolatában levő pasijáé a gyerek. Szóval ja. Gumi nélkül szerintem akkor rodeózzon az ember ha nem megy falnak ha becsúszik valami. (Legyen az gyerek, vagy betegség.) 32/F
2023. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
2023. febr. 19. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
87%
Hát igen, én azokat, akik alkalmi szexből és hasonlókból összeszednek valami betegségen, egyáltalán nem sajnálom - maguknak köszönhetik. Még az esetleges gyerektartási díj fizetésért se sajnálom, azt is megérdemlik, mert szintén maguknak köszönhetik. Egyedül a megszülető gyereket sajnálom, aki semmiről se tehet, és van két debil szülője, az egyik talán egyik sem foglalkozik vele.
2023. febr. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%
Ezt a erzeketlenné valik lelankad dumat beveszed? 😆
2023. márc. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
51%
Neked minek, amikor incel vagy? Neked se gumi, se nő nem kell, jó lesz a guminő.
2023. márc. 14. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

Egyszer vettem egy darab gumit, gázzal megtöltöttem léggömbnek. Meggyújtva nagyot durrant.

Viszont (csak) három gyerek és hat unoka boldog apja lehetek. Nem éltem hiába.

2023. márc. 30. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Védekezz svédacéllal! Néhány perverz alak biztos izgulna rád.
2023. márc. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!