Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok mi alapjan valasztotok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok mi alapjan valasztotok magatoknak egyejszakas partnert?

Figyelt kérdés

A kerdesem kivancsisagbol szuletett meg.

Legjobb haverommal egyidosok vagyunk (19) es ra elegge tapadnak a nok, majd minden hetvegen masik-masik lannyal fekszik ossze, tavaly Sziget fesztivalon pedig azt se tudta hogy a lanyok, akikkel lefekudt, hogy hivjak oket.

Nekem is ossze ossze jon neha 1-1 lany, de kozel sem ennyi.

Mi alapjan valasztatok magatoknak alkalmi partner?

Kinezet, sportossag, alkat, magassag, jokepu-e stb?


Koszi a valaszokat!


2020. jún. 14. 18:26
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát nyilván egyik a külső, hogy helyes legyen és izmos, a másik meg az önbizalom. Csomó pasi van, akik egyáltalán nem néznek ki annyira jól, de ők azt hiszik magukról, hogy igen, és így én is elhiszem kb. :D Meg amúgy belső alapján is lehet, ha valaki annyira szimpi, és mondjuk fesztivál, ahol túltengenek mindenkiben a hormonok.. csak aki belsőleg is kapcsolat-alapanyag, azzal azért inkább nem fekszem le egyből.
2020. jún. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Kulso alapjan, amiben a tetotol talpig benne van. Felolem szimpatikus se legyen, de nem lehet taho es onzo sem. Ezek lejonnek beszelgetesnel. Ja, es zuros, zullott figura sem.
2020. jún. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hol lehet egyéjszakásra ilyen csajokat találni? :D

Van aki szerint nem vagyok csúnya de valahogy engem sosem találnak meg az ilyen nők. :D

35F

2020. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!