Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Amikor kisebb intim méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor kisebb intim méretű partner után nagyobbal szexeltetek milyen érzés volt?

Figyelt kérdés
Volt, hogy addig nem, de nagyobbal volt eloszir hüvelyi orgazmusotok?

#méret #hüvelyi orgazmus #Vastag farok orgazmus
2020. jún. 15. 11:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Először (elrontottam a kérdésben)
2020. jún. 15. 11:56
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Vicces de az ellenkezőjéről tudok beszámolni. Egy nagyobb után a kisebbel volt életemben először hüvelyi orgazmusom. Nem volt annyira nagy a különbség, maximum 2-3 centiméter.
2020. jún. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Kisebbel jobb volt a szex, a nagyobb fájdalmas volt sokszor.
2020. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%

Olyan érzés volt, mintha megint elvesztettem volna a szüzességem. Csak jobb, mert nem fájt. Eléggé elaléltam tőle az első néhány alkalommal, olyan helyeken is éreztem, ahol korábban soha senkit, és ez nekem eléggé bejött. Kisebb pénisszel is volt hüvelyi orgazmusom, szóval ez nem volt szempont, viszont határozottan könnyebb elérni a nagyobb pénisszel, jobban kitölt (a vastagság miatt, elsősorban), erősebben ingerel, hamarabb élvezek el tőle és nem kell trükköznöm ilyen-olyan intimtornás gyakorlatokkal, hogy működjön. Nekem nagyon pozitív élmény, már nem hiszem, hogy ugyanúgy tudnám élvezni az együttléteket egy vékonyabb, rövidebb péniszű férfivel (szerencsére úgy tűnik, hogy nem is kell, már házasok vagyunk az említett nagy méretű partnerrel).

A férjemet megelőző közvetlen exemnek relatíve hosszú volt amúgy a pénisze, ilyen 15-16 centi körüli, viszont elég vékony, nagyjából két ujjam összeszorítva (ez olyan 2,5-3 cm átmérőt jelenthet kb). Aztán a férjem jött és tarolt, 21 cm hosszú és baromi vastag (nem érem át kézzel, 1-2 centi még bőven marad az ujjaim között, ha megpróbálom, így saccra az kb 5-5,5 cm átmérőjű lehet), sokkal intenzívebb érzés vele a szex. Meg más szempontból is jobb, de ez már a személyisége és az intelligenciája érdeme, nem a szerszáma méretéé.

2020. jún. 15. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%
Van amikor rosszabb, van amikor jobb. Tudod miért? Mert nem a péniszmérettől függ mennyire élvezetes a szex, hanem attól hogyan használják azt a péniszt! (meg hogy kihez tartozik az adott farok)
2020. jún. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!