Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szexeltetek már balatoni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexeltetek már balatoni strandon éjjel, pl. az öltözőfülkében? Ha igen, hogy jött össze? Nem buktatok le? Hány évesek voltatok és mennyi a partner?

Figyelt kérdés

2017. nov. 23. 18:54
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
35%
Primitív embernek szexelnek nyilvános helyen. A még primitívebbek le is írják. De a legprimitívebbek megkérdezik.
2017. nov. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
70%

Ezek szerint primitív vagyok...

De én inkább úgy fogalmaznék, hogy van bátorságom megélni a vágyaimat.

Már több, mint tíz éve volt. Egy kempingben voltunk, elkötöttünk egy vízibringát a szomszédos strandról és azon szeretkeztünk az akkori partneremmel. Persze utána visszavittük ;)

Nem buktunk le. Én 23 voltam, a srác 27.

2017. nov. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
24%

Igen, primitív vagy. Vannak bizonyos társadalmi normák, tehát nem kéne ott csinálni, ahol megláthatnak. Mert hogy annyira semmit nem jelent neked a másik ember, aki meglát téged, hogy eszedbe sincs belegondolni, ki lehet az, mi játszódhat le benne, stb., az eléggé erősen primitívség. És nagyon komolyan, ez primitívség. Mert nagy ívben letojod, hogy ha valaki meglátna, mit válthatsz ki belőle. Szánalmas vagy, és a kérdező is, akinek ilyen megfordul a fejében. Most nem csak arra gondolok, hogy kisgyerek lát meg, hanem bárki megláthat, bármilyen múlttal, bármilyen lelki sérüléssel, bármilyen lelkiállapotban. De ha csak fiatalkorú lehetne (igen, akár késő este, éjjel is arra tévedhet), már akkor is elég ok emiatt primitívnek tartani valakit.

Tessék, megindokoltam. Jöhetnek az ellenérvek, de csak higgadtan!

2017. nov. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Értem...

Akkor az a tény, hogy a TV-ben, interneten, szinte bárhol, az emberek, gyerekek, lelki sérültek megnézehtnek bármit, narkózást, szexet, egymás szájába vizelést, kakilást, gyilkosságot, terrorizmust, az abszolúte bagatell ahhoz képest, hogy két fiatal szeretkezik egy vízibiciklin.

Az az ember, aki odébrúg egy másikat csak azért, hogy neki jobb legyen, vagy csak azért, mert az neki jól esik, nem primitív.

Az az ember, aki szívdobbanás nélkül átlép egy földön fekvőt, nem primitív.

Őszintén, hány olyan emberrel találkozol manapság, akit érdekelnének a társadalmi normák, vagy az, hogy kinek okoz lelki, esetleg testi sérülést?

Tudod hogy én mikor döntöttem úgy, hogy nem érdekelnek az emberek, sem az, hogy a tetteimmel milyen reakciót váltok ki másokból?

Amikor 21 évesen, a reggeli csúcsban a villamoson utaztam, és a tömegből, a levegőtlenségből kifolyólag elájultam. Ott a villamoson, egyszerűen összecsuklottam. Elég sokáig lehettem eszméletlen, mert amikor még tudatomnál voltam, sok-sok megállónyira voltam onnan, ahol felébredtem. Tömve volt a villamos. Amikor magamhoz tértem, már jóval kevesebben voltak, nem lehet azt mondani, hogy nem vettek észre, mert eltűntem az emberek között. Mégsem volt SENKI, aki megkérdezte volna egy fiatal, jól öltözött, csinos lánytól, aki láthatóan nem hajléktalan és nem alkoholista, hogy “jól vagy, kedves?”, vagy “ne hívjunk orvost?”

Az emberek szarnak a másikra. Minden nap minden percében szembesülhetsz vele, ha kimész az utcára.

Vannak néhányan, akik igyekeznek segíteni. De őket meg eltapossák, kiröhögik.

Én szabadidőmben önkénteskedem több szervezetnél is. Elmondhatom magamról, hogy az emberek gúnyolódása ellenére is azt csinálom, amit emberinek, becsületesnek tartok.

Primitív vagyok. Biztosan, ha Te mondod.

Csak vesd össze a mindennapok undorító emberi viselkedését azzal az egészen apró, és teljesen természetes dologgal, mint a szeretkezés. Akkor ki a primitív?

Én legalább nem kenem a már nem létező társadalmi elvárásokra azt, hogy elment mellettem az élet...

2017. nov. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Néhány válaszolónak írnám, hogy én pl. imádom nézni ahogy mások szexelnek nyilvánosan :) Bár láthatnék még ilyet, 1x volt csak amikor láttam, de bár több ember lenne nyitottabb az ilyenekre :D
2017. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%
2. Elég hülye vágyaid vannak. Bátorság meg ahhoz kell, hogy az égő házból kiments az embereket. De csak szexre vagy képes, meg is látszik a gondolkodásodon. Ha ilyen vágyaid vannak, amiket meg akarsz élni, inkább menj orvoshoz, mert ezek beteg vágyak.
2017. dec. 30. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

4. Neked király interneted lehet, ha magától odatéved, ahol narkózás, szex, stb. van. Ne keverd össze azt, amit az ember szándékosan keres az Interneten, azzal hogy te nyilvános helyen olyan dolgot csinálsz, amire nem mindenki kíváncsi. Szóval ez a magyarázatod gyenge volt.

Ja, értem, rajtad senki nem segít. De mi van, ha pont az lát meg szex közben, aki egyébként segített volna a villamoson neked? Ha neked rossz, legyen másnak is rossz? Fantasztikus hozzáállás. Örülök, hogy szarsz rá, hogy kinek mekkora kárt okozol. Én hallottam olyanról, hogy valaki olyan lelkiállapotban volt, hogy magában tett kárt, pont azért, mert egy hasonlót meglátott, mint amiről itt szó van. Na, most erre mit mondasz? Csak azt ne, hogy neki amúgy is úgy kellett, meg hogy csak 1% az esélye az ilyennek. De mégis előfordul.


5. Fantasztikus, de sokan mások meg nem szeretik nézni ezt.

2017. dec. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok, szerintem nagyrészt a nők nem szeretik nézni :D Ja meg persze az öregek...;D
2018. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Én férfi létemre sem szeretem nézni.

Csak nehogy odaokádjon valaki az öltözőfülkébe, miután tud róla, hogy ott bsztok.

2018. jan. 1. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Te okádsz ha valakik bsznak?
2018. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!